Топ 3 найдорожчих університетів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Топ 3 самых дорогих университетовТи будеш здивований, коли дізнаєшся у яких закордонних ВНЗ навчатися найдорожче, а у яких найдешевше

Як показує практика, студенти та їх батьки обирають закордонні навчальні заклади за кількома критеріями. Важливо звертати увагу на рейтинг ВНЗ, навчальні програми та дослідницькі проекти, перспективи працевлаштування у майбутньому. Але для більшості абітурієнтів вирішальним фактором залишається вартість самого навчання. Адже існують такі навчальні заклади, вартість здобування освіти у яких не дуже відрізняється від розцінок в українських вишах. А існують і такі університети, навчання у яких собі може дозволити лише дуже заможна родина.

Одні абітурієнти прагнуть отримувати освіту у найдорожчих та найпрестижніших вишах. Інші ж, навпаки, прагнуть отримати якісну освіту за доступною ціною, та зекономити при цьому.

А в якому університеті бажаєте навчатися ви?

Пропонуємо ознайомитися з ТОП-3 найдорожчих та престижних навчальних закладів за версією порталу КудаПоступать

  1. Sarah Lawrence College, США

Цей коледж не користується особливою популярністю та маловідомий нашим співвітчизникам. Незважаючи на це, коледж Сари Лоуренс вважається найдорожчим навчальним закладом Америки. Сюди запрошують лише найбільш кваліфікованих професорів та лекторів, існують програми індивідуального навчання, у кожній групі не більше 20 студентів. Коледж має високі навчальні стандарти, особливу інтелектуальну атмосферу та статус серед студентів. Саме тому кожен, хто там навчається, прагне дотримуватися стандартів коледжу та високого статусу. В свою чергу, це впливає на вартість навчання та проживання у навчальному закладі.

Коледж було засновано у 1926 році у місті Йонкерс, Нью-Йорк. Його засновник, Бізнесмен Вільям ван Дузер Лоуренс створив гуманітарний навчальний заклад та назвав його на честь своєї дружини.

За один рік навчання в цьому навчальному закладі доведеться заплатити 20 000 доларів США.

За загальними підрахунками, вартість навчання з проживанням, витратами на харчування, громадський транспорт та інші потреби студента у коледжі Сари Лоуренс складає 65 500 доларів США.

  1. University of Westminster, Англія

На другому місті знаходиться не популярний Кембридж чи Оксфорд, і навіть не Гарвард. Найдорожчим ВНЗ Великобританії став Вестмінстерський університет, який знаходиться у самому центрі Лондона.

В університеті проводять сучасні наукові дослідження, викладачі мають високий кваліфікаційний рівень та прекрасно виконують свої обов’язки. Випускників цього університету запрошують на роботу найкращі організації та фірми Англії та сусідніх країн. Всі ці фактори впливають на вартість навчання, яка є вищою, ніж середній показник по цій країні. Але навчатися тут можуть не лише багатії, адже університет пропонує одну з найкращих стипендіальних програм в країні.

Це один із найстаріших та найповажніших навчальних закладів Англії, заснований у 1838 році. В середньому, за один рік навчання тут необхідно заплатити 13300 доларів США.

Загальна вартість навчання з платою за кімнату, продукти та транспорт у Вестмінстерському університеті складає 33 000 доларів США.

  1. Quest University, Канада

Це молодий приватний освітній заклад, навчання в якому вважається найдорожчим в Канаді. Головний корпус Університету Квест розташований на березі океану у провінції Британська Колумбія. У навчальному закладі використовують інноваційні підходи до навчального процесу, студентам пропонують навчання з інтенсивними модулями. Усі студенти ВНЗ мешкають у кампусі університету і мають можливість займатися науковою діяльністю, проходити стажування та активно займатися різноманітними видами спорту.

Загальні витрати на навчання, в тому числі за харчування, проїзд, проживання в Університету Квест складають 39 000 доларів США.

Тепер поговоримо про закордонні ВНЗ, вартість навчання у яких найбільш доступна для іноземців. Топ-3 за версією порталу КудаПоступать.

  1. Sunway University, Малайзія

Університет Санвей пропонує для іноземних студентів чудові можливості для навчання та проводить освітній процес міжнародного рівня. До того ж, цей заклад пропонує оптимальне співвідношення таких показників, як вартість навчання та його якість.

Університет визнано одним із найкращих у країні, має великий вибір навчальних спеціальностей, в тому числі і подвійні навчальні програми, співпрацюючи з передовими ВНЗ світу. Незважаючи на це, вартість навчання тут, по світовим міркам, одна з найнижчих.

В університеті Санвей навчаються студенти з 90 країн світу. Майже 30% студентів цього навчального закладу – іноземці. Університет також співпрацює з британськими, американськими та австралійськими вченими.

В 1987 році розпочав свою діяльність коледж Санвей, який у 2010 році отримав статус університету.

В загальному, вартість навчання та проживання в університеті Малайзії складає 7 000 доларів США.

  1. Radboud University, Нідерланди

Це одна із європейських країн, яка пропонує для іноземних студентів платне, хоч і не дороге, по міркам сучасного ринку, навчання. Варто зазначити, що навчатися у Нідерландах можна дешево не в одному навчальному закладі, а у більшості ВНЗ країни. Одним із таких університетів є Радбоуд університет Нейгман. Студенти цього навчального закладу мають можливість відвідувати величезну кількість навчальних курсів з різних спеціальностей на всіх академічних рівнях.

Навчання в Нідерландах – це прекрасна можливість отримати освіту європейського рівня та заплатити за навчання порівняно невеликі гроші. Іноземних студентів сюди приваблює те, що навчання проходить англійською мовою і в університеті проводяться наукові та дослідницькі роботи.

Університет функціонує з 1923 року та має сім факультетів, на яких навчається близько 20 тисяч студентів.

Середня вартість навчання з проживанням та харчуванням в університеті Радбоуд – 7800 доларів США.

  1. Bucks New University, Англія

Цей університет – знахідка для тих, хто мріє навчатися у Великобританії, але не має достатніх фінансових можливостей. Головний корпус Нового університету Бакс розташований всього в кількох кілометрах від Лондона в окрузі Бакінгемшир.

Іноземних студентів тут приваблює доступне навчання зразка найкращих ВНЗ Англії, різноманітні курси для побудови майбутньої кар’єри, можливість навчатися дистанційно. Студенти університету Бакс мають можливість успішно проходити стажування, а також заклад допомагає своїм випускникам успішно влаштуватися на роботу по закінченню навчання.

Заклад отримав статус університету лише у 2008 році. Тепер у ньому навчається більше 8 тисяч студентів з Великобританії та інших країн. Університет невпинно розвивається та набирає популярності серед іноземних студентів.

Вартість навчання, разом з проживанням та харчуванням в середньому складає 12 500 доларів США.

Читайте також про Топ-5 країн, які заплатять студентам за навчання у них.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбук та дізнавайтеся вчасно про важливі події у вищій освіті.  

comments powered by HyperComments
14/12/2018

Як поступити в Академію бізнесу і фінансів Вістула

  Що потрібно для вступу в Академію бізнесу і фінансів Вістула Адаптація Навчання в Академії бізнесу і фінансів Вістула Навчання за кордоном. Здавалося б, це так далеко і складно. На жаль для середньостатистичної людини нашої країн
02/12/2018

Зареєструйся на навчання і отримай безкоштовний літній курс іноземної мови в університетах групи Вістула, Польща

Нова акція тільки для майбутніх студентів групи університетів Вістула! Зареєструйся на навчання і отримай безкоштовний літній курс іноземної мови! Центр Іноземних Мов (FLC) групи університетів Вістула, запрошує на курси польскої і англійскої мови
27/11/2018

Топ 3 найдорожчих університетів

Ти будеш здивований, коли дізнаєшся у яких закордонних ВНЗ навчатися найдорожче, а у яких найдешевше Як показує практика, студенти та їх батьки обирають закордонні навчальні заклади за кількома критеріями. Важливо звертати увагу на рейтинг ВНЗ, навч
04/12/2018

Топ-10 професій, які мають найвищу заробітну плату

Більшість школярів, які закінчують школу, уже встигли обрати професії та спеціальності, на які підуть навчатися у майбутньому. Але існує і великий відсоток тих, хто до останнього не може визначитися, або міняє свої вподобання через певні обставини. П
05/11/2018

Топ 10 найстаріших університетів, які навчають студентів і сьогодні

Зміст Найстаріші університети світу Як з’явилися перші університети Система освіти у перших університетах Топ 10 найстаріших університетів від освітнього порталу Куда Поступать Не таким темним було Середньовіччя, як може здаватися на
02/11/2018

Топ-10 книг для підготовки до тесту IELTS

Зміст Самостійний пошук підручників для підготовки до тесту IELTS Підготовка та пробне тестування IELTS Топ-10 необхідних книг при підготовці до тесту IELTS за версією інформаційного порталу Куда Поступать Ще до 2000 року для бажаючих с

Instagram

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.