Користувацька угода

1. Предмет договору:
1.1. Дана Угода (Договір) регулює права і обов’язки між двома сторонами: Користувачами інтернет-ресурсу KudaPostupat.ua і його Адміністрацією (компанією власником).
1.2. Діюча версія Угоди розміщується за адресою kudapostupat.com (kudapostupat.ua) і може бути в будь-який момент змінена Адміністрацією.
1.3. Нова версія Угоди вступає в силу з моменту розміщення.
1.4. Зобов’язання Користувача самостійно ознайомитися з умовами розміщення інформації на сайті вступає в силу з моменту відвідування сайту.
1.5. У разі згоди з умовами Договору, що підтверджується натисканням кнопки “Прийняти умови Угоди”, Користувач бере на себе відповідальність за якість і зміст розміщуваних їм на сайті текстових, фото і відео матеріалів, коментарів.
1.6. Окремі розділи сайту можуть мати обмежені або спеціальні умови використання (рекламні блоки, рейтинги, анонси та інші), про які можна дізнатися, звернувшись до Адміністрації, якщо знайти інформацію про це на сайті самостійно не вдалося.
1.7. Якщо Користувач відмовляється виконувати умови цієї Угоди, то Адміністрація сайту має право заборонити розміщення інформації в будь-якій формі про Користувача, його послуги, його компанії і будь-яку іншу інформацію, що суперечить Угоді та діючому законодавству.

2. Використання сайту:
2.1. Факт розміщення інформації Користувачем на сайті є підтвердженням його згоди нести відповідальність за зміст опублікованих матеріалів і їх вплив на тих, хто ними скористається.

2.2. Обов’язки Користувача:
2.2.1. Використовувати даний сайт з урахуванням цієї Угоди і не порушувати при цьому Закон про авторське право, а також інші правові норми, що стосуються цієї галузі.
2.2.2. Чи не спотворювати зміст інформації, що подається, щоб підвищити її унікальність, якщо та взята з інтернет-джерел.
2.2.3. Надавати лише правдиву інформацію про себе і свою організацію, в тому числі про свої і її послуги, ціни, адреси, розташуванні на карті, телефонах, електронних адресах, емблемах і т.д .. А також своєчасно вносити корективи, в разі її змін.
2.2.4. Враховувати при створенні текстової інформації правила граматики і орфографії.
2.2.5. Використовувати тільки один обліковий запис.
2.2.6 Розміщувати інформацію про себе, компанію і послуги строго в відповідних розділах. У разі, якщо такий не знайдений, слід звернутися до Адміністрації сайту для уточнення.
2.2.7. Стежити за повнотою розкриття теми, в тому числі не розміщувати скорочені варіанти статей, новин і т.д. з подальшою переадресацією на сторонній ресурс.
2.2.8. Розміщення будь-яких посилань на зовнішні ресурси (які не є структурним елементом даного сайту) можливо тільки після дозволу Адміністрацією і перевірки якості посилання.
2.2.9. Самостійно видалити інформацію про себе та свою компанію, або ж повідомити про таку потребу адміністратора в разі припинення ведення зазначеної на сайті діяльності.

2.3. Заборонено:
2.3.1. Копіювати на сайт інформацію з інших ресурсів.
2.3.2. Розміщувати завідомо неправдиву і заборонену чинним Законодавством інформацію.
2.3.3. Використовувати великі літери в тексті, якщо тільки мова не йде про абревіатуру.
2.3.4. Розміщувати посилання, що ведуть на сайти з шкідливим ПЗ, а також не відповідають темі матеріалу, в який вони вставлені.
2.3.5. Розміщувати посилання, коментарі та будь-які інші рекламні матеріали про заробіток в Інтернеті, нелегальних підробітки для студентів, в тому числі в сфері інтимних послуг і торгівлі забороненими законом речовинами.
2.3.6. Використовувати базу електронних адрес, телефонів та іншої особистої інформації, розміщеної на сайті іншими Користувачами і Адміністрацією для будь-якої мети, в тому числі розсилки або передачі третій особі.
2.3.7. Розміщувати про себе інформацію, в тому числі і про навчання, компаніям працюючим в таких сферах:
– мережевий маркетинг, який вимагає матеріальних вкладень,
– гральний бізнес,
– еротичні послуги,
– окультні послуги,
– біржові торги,
– інвестиційний бізнес.
2.3.8. Включати в заголовки матеріалів, що публікуються, варіації слів і словосполучень на тему: “Увага”, “Акція”, “Поспішайте”, “Тільки ми”, “Унікальний”, “Кращий” і т.д.

2.4. Користувач має право:
2.4.1. Використовувати матеріали сайту відповідно до Умов, зазначених в Угоді.
2.4.2. Розміщувати інформацію про себе і свої послуги від імені юридичної або фізичної особи на умовах, обумовлених цим Договором.
2.4.3. Повідомляти Адміністрації про неправомірне використання даного сайту або інформації, взятої з нього.
2.4.4. Залишати коментарі до постів, розміщених іншими Користувачами, або вимагати видалення коментарів образливого характеру до власних публікацій.
2.4.5. Самостійно видаляти або змінювати інформацію про себе, а також опубліковані матеріали.
2.4.6. Подати Адміністрації скаргу на іншого Користувача.

2.5. Права Адміністрації:
2.5.1. Використовувати e-meil зареєстрованих користувачів для масової розсилки адміністративних повідомлень.
2.5.2. Використовувати e-meil для розсилки повідомлень про нові матеріали на сайті Користувачам, які здійснили підписку.
2.5.3. Переносити будь-які матеріали та повідомлення до відповідного розділу, якщо на думку Адміністрації місце публікації було вибрано Користувачем не вірно.
2.5.4. Видаляти опубліковані Користувачем матеріали або залишені їм коментарі без попереднього повідомлення, якщо ті суперечать умовам цієї Угоди або чинним нормам законодавства України.
2.5.5. Блокувати обліковий запис Користувача, якщо той неодноразово порушив умови даного Договору або спочатку створив акаунт для цілей, що суперечать Договору та чинному законодавству.
2.5.6. Видаляти інформацію, а також блокувати акаунти осіб і компаній, що не мають відношення до загальної тематики сайту.
2.5.7. Видаляти інформацію, а також облікові записи осіб і компаній, які не пройшли перевірку на правдивість розміщеної контактної інформації, суті послуг, цін, умов і т.д ..
2.5.8. Видаляти всю інформацію про Користувача в разі, якщо він змінив сферу діяльності і розміщена інформація більш не дійсна.
2.5.9. У будь-який час припинити роботу сайту в разі відсутності зобов’язань перед Користувачами, розміщеними на правах реклами.

2.6. Правила публікації коментарів:
2.6.1. Неприпустимим є розміщення коментарів, що мають протизаконний, нецензурний, расистський, загрозливий, образливий підтекст.
2.6.2. Коментар повинен за змістом відповідати тим матеріалом, під яким опублікований.
2.6.3. Оформлення тексту повинно відповідати прийнятим нормам спілкування в мережі інтернет.
2.6.4. Додавання в текст посилань, рекламних матеріалів, підбурювання, підштовхування до дій які не мають відношення до теми коментованого матеріалу – Заборонені.

3. Адміністратор залишає за собою право:
3.1. Вносити зміни в структуру сайту, дизайн, умови його використання.
3.2. Коригувати даний Договір в односторонньому порядку.
3.3. Змінювати види послуг, що надаються і їх вартість, терміни дії, про що будуть повідомлені Користувачі, що розміщують інформацію платно.
3.4. Редагувати або видаляти матеріали, розміщені Користувачем, якщо на те будуть причини, засновані на положеннях цієї Угоди.
3.5. Використовувати матеріали користувачів, розміщені в прямому доступі на сайті, в тому числі розміщувати на сайтах партнерів з метою залучення трафіку, розкрутки Користувача та інших цілей що не суперечать існуючим нормам Закону України.
3.6. Перевіряти достовірність інформації, опублікованої Користувачами, будь-яким з доступних способів.

4. Адміністрація НЕ несе відповідальності за:
4.1. Зміст матеріалів, які опубліковані Користувачами.
4.2. Заподіяння шкоди, що з’явилася як наслідок використання Сайту та інформації з нього.
4.3. Якість розміщених Користувачами матеріалів. Модерація, що проводиться на сайті, є добровільною і безоплатною ініціативою з боку Адміністрації, а тому здійснюється в ті терміни і в тому розмірі, які зручні співробітникам сайту, і не є обов’язковою.
4.4. Висловлювання і коментарі користувачів в бік одне одного, влади, ситуації в країні, на ринку освітніх послуг і будь-які інші думки та міркування, які містить цей сайт.
4.5. Відповідність матеріалів, що розміщуються Користувачами, вимогам законодавства, порушення ними авторських прав, використання інформації третіх осіб без дозволу на те, тощо. Всі претензії з цих питань просимо надсилати безпосередньо стороні, яка здійснила публікацію матеріалу.
4.6. Прямі або непрямі збитки користувачів, які порушили права третьої сторони або Закон, і які зазнали за це покарання у вигляді накладення штрафних або інших санкцій. Всі суперечки, що мають відношення до даного питання, вирішуються Користувачем без залучення в цей процес Адміністрації.
4.7. Повну або часткову втрату матеріалів Користувачем не з вини Адміністрації.

5. Дія Договору:
5.1. Даний договір вступає в силу з моменту його прийняття Користувачем шляхом натискання на кнопку “Прийняти умови Угоди”.

Вид на проживання в Польщі
Новини
Вид на проживання в Польщі
Швейцарські федеральні стипендії
MBA
Швейцарські федеральні стипендії
Іноземні стипендії у Європі: хто може навчатися безкоштовно?
Навчання за кордоном
Іноземні стипендії у Європі: хто може навчатися безкоштовно?
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Новини
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі
Новини
Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Новини України
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
Головні ризики  і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Освіта у Вроцлаві
Вроцлав
Освіта у Вроцлаві
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Освіта та навчання у Польщі
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Вступ до Німеччини під час Covid-19. Як вступити до Німецького університету  в 2021 році ?
Без категории
Вступ до Німеччини під час Covid-19. Як вступити до Німецького університету  в 2021 році ?
Популярні професії
Популярні
Популярні професії
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Головні ризики  і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
Erasmus
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
X