Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»

KudaPostupat.com – це популярний освітній портал, який допомагає абітурієнтам та студентам вибрати професію, знайти практику чи стажування у своїй країні чи за кордоном, підкаже, як поєднувати роботу та навчання. Але головне його завдання – пошук ідеального навчального закладу для вступу. Сьогодні пропонуємо детально познайомитись. Ми розповімо, за яким принципом побудовано систему пошуку навчального закладу на сайті та відкриємо ще кілька цікавих секретів.

 

Освітній портал для абітурієнтів, студентів та аспірантів

«Куди вступати» – це інформаційний ресурс, повністю присвячений питанням освіти та вибору університету та професії. На інформаційному сайті KudaPostupat.com ви отримаєте актуальні, а головне корисні дані про вищу освіту в Європі, включаючи докладні описи навчальних закладів та особливостей навчання в різних країнах. За допомогою зручного фільтра можна налаштувати критерії пошуку та вибрати відповідний університет, керуючись його типом, формою власності та рівнем акредитації. Портал також пропонує інформацію про можливість здобуття освіти за державне замовлення, дозволяючи студентам економити на послугах посередників та самостійно подавати документи на навчання за кордоном.

На інформаційному ресурсі «Куди вступати» можна ознайомитись із найбільш повною базою грантів на вищу освіту в ЄС від міжнародних організацій, фондів та навчальних закладів. Студенти, які потребують фінансової підтримки, знайдуть інформацію, як отримати грант чи стипендію, щоб сплатити житло та проживання. Сайт також надає інформацію про критерії отримання грантів та необхідні документи.

Журналісти ресурсу зібрали всю інформацію про найпопулярніші країни для навчання, яка може бути потрібна при прийнятті рішення про вибір свого майбутнього місця навчання. Окремі розділи присвячені Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Чехії, Австрії, Іспанії та Італії. Матеріали присвячені повноцінному опису самої системи французької чи польської освіти, умов для вступу, можливості отримати стипендію, цікаві стажування, вартість навчання та проживання.

Проте корисний ресурс KudaPostupat.com не лише абітурієнтам та школярам старших класів, які планують майбутню кар’єру. На сайті розміщена інформація про навчання у дошкільних закладах та початковій школі в європейських країнах. Ви зможете дізнатися про відмінності в системі освіти між різними вузами, умови вступу, вартість та тривалість навчання за кордоном, екзамени та стипендії. Тут також доступні відомості про проходження практики, стажування, наукові ступені та дипломи. KudaPostupat надає всю необхідну інформацію для тих, хто прагне здобути вищу освіту в Європі.

Основні переваги інформаційного порталу KudaPostupat включають:

– максимально повна інформація про особливості вступу до закордонних вищих навчальних закладів;

– продумана до дрібниць система пошуку та навігації по сайту. На цих питаннях докладніше зупинимося далі;

– регулярне оновлення інформації. Ми регулярно стежимо за умовами вступу в різних країнах та окремих університетах, зміни візового та освітнього законодавства та оновлюємо наші статті;

– увага до додаткових проблем студентів під час навчання за кордоном. Можливість отримання стипендії чи місця у гуртожитку, отримання кредиту навчання чи пошуку роботи – усе це розглядається досить детально;

– лише об’єктивна інформація. На порталі не публікується рекламна інформація, немає замовних матеріалів;

– безкоштовне використання ресурсу. Доступ абсолютно до всіх матеріалів на сайті безкоштовний, передплата не потрібна.

Всього на сайті зібрано інформацію про 5746 навчальних закладів – в Україні, країнах ЄС (Польща, Чехія, Франція, Німеччина, Австрія), США та інших країн світу. Однак підібрати оптимальний варіант не складно – допоможе розширена система фільтрів. Давайте розберемося, як вона працює.

 

Як вибрати ВНЗ: зручна система пошуку та фільтрів

На сайті «Куди надходити» система навігації продумана до дрібниць. Наше завдання – створити для абітурієнтів комфортні умови для вибору місця майбутнього навчання. Створюючи систему пошуку, ми розуміли, що мотиви у майбутнього студента при виборі місця навчання можуть бути різними – одні достеменно розуміють, у якій спеціальності хочуть будувати кар’єру, інші вже точно визначились із містом чи як мінімум країною, в якій навчатимуться. Тому пошук передбачає кілька систем фільтрів:

– за спеціальністю. Цей фільтр підійде тим, хто вже точно визначився з факультетом та напрямом навчання. Тоді ви зможете підібрати актуальні пропозиції від ВНЗ за лічені секунди;

– по країні. Його принцип зворотний – ви вже вирішили, що хочете навчатися у Польщі, але не визначились із професією. Портал дозволить відібрати престижні та доступні за вартістю навчання варіанти, а далі вам залишається лише ознайомитись з можливими напрямками та визначитись, на яку програму навчання подавати документи;

– по місту. Це скоріше підкатегорія у фільтрі пошуку навчальних закладів країнами. Тобто ви вибираєте одну країну (наприклад, Польща) і відкривається підкатегорія – Варшава чи Краків.

Обидва фільтри можна поєднати. Так, ви можете задати обидва критерії пошуку та підібрати навчальні заклади за вашою спеціальністю у конкретній країні та навіть місті. Це дуже зручно.

 

Детальна інформація про престижні навчальні заклади

Яким би з фільтрів ви скористалися вище, у результаті ви потрапите на сторінку з коротким описом університетів, його контактними даними та посиланням на сайт навчального закладу.

Наприклад, один із партнерів порталу – Університет Екології та Управління у Варшаві (WSEiZ). Це один із найбільших приватних університетів Польщі. У ньому можна здобути якісну освіту за спеціальностями, на які є високий попит на європейському ринку праці та навіть молодим фахівцям пропонують високі зарплати.

Яку інформацію про WSEiZ можна знайти на порталі KudaPostupat? Давайте подивимося:

– загальна інформація, або профайл навчального закладу – адреса та контакти приймальної комісії, основні факультети та спеціальності навчання;

– правила надходження;

– актуальні новини та анонси;

– інформація про знижки та спеціальні умови для вступу. Зокрема, починаючи з 2022 року, Університет Екології та Управління у Варшаві пропонує пільгові умови для вступу та навчання українським студентам, які постраждали від військових дій. Вони доступні всім абітурієнтам, які закінчили школу у 2020-2023 роках.

Така сама інформація є і про інші університети з різних країн світу. Вам більше не потрібно переривати сотні та тисячі сайтів, все є на одному порталі.

 

Корисна інформація та поради щодо навчання, проживання та пошуку роботи для студентів

«Куди Вступати» – це не лише про вибір навчального закладу. Ми постійно готуємо оглядові статті для абітурієнтів та студентів з актуальною інформацією, рекомендаціями та лайфхаками. Найпопулярніші тематичні розділи на порталі – це:

– рейтинги – наприклад, ТОП найбільш оплачуваних професій в Україні та Європі, ТОП затребуваних професій у 2023 році, найдорожчі університети у світі, актуальні спеціальності для жінок та багато іншого;

– перспективи в освіті та роботі. Тут ми розповідаємо про новації у науці та технологіях, які варто вивчити, щоб заробляти більше. Наприклад, нейромережі, ChatGPT та багато іншого;

– поради щодо профорієнтації, які допоможуть вам підібрати справу життя відповідно до бажань, схильностей, талантів та з урахуванням затребуваності професії в майбутньому;

– законодавчі відмінності у системах освіти різних країн. Це дозволить уточнити, чи зможете ви працювати зі своїм дипломом за кордоном без підтвердження кваліфікації або, що додатково знадобиться для продовження навчання в іншій країні;

– варіанти з пошуку стипендій, грантів та оплачуваних стажувань;

– поради щодо пошуку житла або підробітку на час навчання;

– детальні інструкції щодо отримання візи, посвідки на проживання в країні навчання.

Для комфортного пошуку потрібної інформації передбачена зручна навігація та система розділів порталу.

 

Додаткові плюси

А ще на порталі KudaPostupat.com ви можете дізнаватися про актуальні новини зі сфери освіти в Україні та законодавчі новації про правила проживання для студентів в різних країнах. Ця інформація оновлюється регулярно, тому щоб бути в курсі подій, підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах – тоді ви нічого не пропустите. І поділіться посиланням на сайт зі своїми друзями та однокласниками, які теж думають, куди вступати.

Головні ризики  і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Професії майбутнього 2020/2030
Навчання за кордоном
Професії майбутнього 2020/2030
Скільки коштує освіта у Польщі та на які пільги можуть розраховувати українські студенти?
Варшава
Скільки коштує освіта у Польщі та на які пільги можуть розраховувати українські студенти?
Як евакуювати дитину в безпечні країни? Офіційні правила перетину кордону
Блог
Як евакуювати дитину в безпечні країни? Офіційні правила перетину кордону
Проведення онлайн презентацій польських вузів
Освіта та навчання у Польщі
Проведення онлайн презентацій польських вузів
Академмістечка Варшави
Академмістечка Польщі
Академмістечка Варшави
Іноземні стипендії у Європі: хто може навчатися безкоштовно?
Навчання за кордоном
Іноземні стипендії у Європі: хто може навчатися безкоштовно?
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Новини України
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Топ-10 професій без вищої освіти
Новини
Топ-10 професій без вищої освіти
50 чатів взаємодопомоги для біженців у Європі
Без категории
50 чатів взаємодопомоги для біженців у Європі
Продовжити навчання у Польщі: запущено 01.04.22 р .спеціальну програму для студентів та аспірантів з України
Варто знати
Продовжити навчання у Польщі: запущено 01.04.22 р .спеціальну програму для студентів та аспірантів з України
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Головні ризики  і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
Erasmus
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
X
Send this to a friend