Освіта в Варшаві

Освіта в Варшаві

Університети Варшави – вища освіта в польській столиці

Варшава – стародавнє місто, столиця Польщі і значуще туристичне місце. Згідно зі статистичними даними, в 2019 році кількість населення склало 1,7 мільйона чоловік. Значну частину всіх жителів становлять приїжджі з Росії, України та Білорусі. Хтось у пошуках кращої долі і роботи, хтось в гонитві за знаннями. Головне, що абітурієнтові не доведеться нудьгувати або відчути себе самотнім у великому місті – то тут, то там буде чутися рідна мова.

Чому Варшава

Варшава – привабливе, для іноземних студентів, місто, з багатьох причин.

По-перше, – престижність. Безумовно, навчатися в польському столичному вузі статусно і престижно. Приємно знати, що вчишся в місті, який випустив лауреатів нобелівської премії, прем’єр-міністрів Польщі, знаменитих математиків, фізиків і біологів.

По-друге, – культурна колиска. Варшава має старе місто, багате архітектурними пам’ятками і занесене в список ЮНЕСКО. Крім атмосфери старовини, яка витає в місті, можна насолодитися і більш сучасними розвагами: відвідати театри, музеї, галереї або концерти. До слова, в Варшаву часто приїжджають світові знаменитості, а квитки на такі заходи розкуповуються, як гарячі пиріжки.

По-третє, – розвинена інфраструктура. Варшава має відмінну транспортну розв’язку, адже знаходиться в центрі Європи. Місто може похвалитися повітряним, автодорожнім та залізничним сполученням з багатьма європейськими столицями. Давайте поговоримо про нього детальніше.

Транспортна інфраструктура Варшави – від велосипеда до таксі

У Варшаві весь громадський транспорт ходить за розкладом, з точністю до хвилини. Купити разовий або багаторазовий проїзний квиток можна в касах вокзалів, метро, ​​кіосках, деяких продовольчих магазинах і безпосередньо у водія. Ціни на квитки залежать від того, чи планується поїздка по місту або по передмістю. Також на ціну впливає час, проведений в дорозі, або кількість днів, яку буде діяти квиток. Студентам вигідно купувати абонементи на місяць і їздити в трамваях, автобусах і метро за більш лояльною ціною, ніж звичайний житель.

Добиратися в сусідні міста, такі як Міхаловіце, Прушкув, Брвінув, Підкова Лесна, Мілановек і Гродзізк Мазовецький зручно на приміському поїзді. При необхідності більш далекої подорожі, в місті можна скористатися будь-яким з 3-х міжнародних залізничних вокзалів.

Для більш забезпечених студентів, які не рахують гроші, є можливість пересуватися по місту на таксі. Особливість польського таксі в тому, що всі машини мають лічильник і касовий апарат. Тарифи на поїздку будуть залежати від часу доби (після 10 години вечора тариф вище), кілометражу і дальності поїздки (по місту або в передмістя).

Для тих, хто веде здоровий і активний спосіб життя, Варшава підготувала сюрприз – прокат велосипедів. У місті існує понад 50 пунктів оренди велосипедів, правда скористатися послугами можна з весни по осінь, так як взимку прокати не працюють. Максимальний час оренди – 12 годин, більш тривале використання транспорту необхідно обговорювати з операторами.

Проживання студентів у Варшаві – гуртожиток чи квартира

Слово «студент» безпосередньо асоціюється зі словом «гуртожиток». Це не дивно, адже в тих реаліях, в яких навчалося і жило старше покоління про власне житло не могло бути й мови. Але сучасні умови дозволяють нинішньому студенту самостійно вибирати де він буде жити в період навчання.

Більшість Варшавських вузів можуть надати своїм студентам місця в гуртожитках. На захист останніх варто сказати, що вони мають більш ніж пристойний вигляд, з євроремонтами і всіма необхідними для комфортного життя умовами: пральними машинами, душовими кабінками і мікрохвильовими пічками. Гуртожитки можуть бути як коридорного типу, так і блочного, а кімнати вміщають від 2 до 4 осіб. Звичайно, можна і «викупити» все місця в кімнаті і жити в ній самому, але ціна буде достатньо високою, і за ці ж гроші можна вже спокійно шукати квартиру-студію або кімнату в квартирі. В середньому, вартість місяця проживання в гуртожитку Варшави становить 100 доларів; кімната в квартирі обійдеться 185 доларів, а в квартирі-студії – 360 доларів. Додатково 7-10 доларів коштуватимуть комунальні послуги.

Орендуючи квартиру або кімнату необхідно заплатити заставну суму, в розмірі 1 місяця проживання. А якщо самостійно житло знайти не виходить – вартість ріелтора складе від 50 до 100% суми за місяць.

Харчування студента в Варшаві

Продукти харчування, в місцевих супермаркетах і гіпермаркетах по кишені, будь-кому. Якщо готувати собі самостійно, то загальні витрати на харчування складуть не більше 120-130 доларів на місяць, з урахуванням споживання м’ясних і молочних продуктів.

Вартість базового продуктового набору в Варшаві:

 • Молоко – 1.9 – 2.5 PLN за 1 л.
 • Хліб – 2.2 – 3 PLN за шт.
 • Вода – 1.5 PLN за 5 л.
 • Пельмені напівфабрикати – 7 – 10 PLN за уп.
 • Вершкове масло – 8 PLN за 200 гр.
 • М’ясо курки – 6 – 9 PLN за кг.
 • Свинина – 15 – 18 PLN за кг.
 • Яловичина – 17 – 20 PLN за кг.
 • Яйця курячі – 6 – 12 PLN за 10 шт.
 • Яблука – 4 – 5 PLN за кг.
 • Картопля – 3 PLN за кг.
 • Цибуля – 2 PLN за кг.
 • Твердий сир – 20 – 30 PLN за кг.

Якщо готувати немає часу, або бажання – завжди можна скористатися місцевими їдальнями або кафетеріями. За один прийом їжі потрібно буде заплатити 10 PLN за сніданок, 12-15 PLN за обід, і трохи менше за вечерю. Якщо харчуватися в закладах кожен день, то на їжу студент витратить практично в два рази більше, ніж якби він харчувався вдома – 230-240 доларів.

З тим, як живуть і харчуються студенти в Варшаві ми трохи розібралися, давайте тепер ознайомимося з найкращими місцевими вузами. Ми склали топ 10 університетів Варшави, які мають високий рейтинг, і гідні того, щоб їх розглянули для поступлення.

Топ 10 університетів Варшави

Наш топ не просто так відкриває саме Варшавський університет, адже він – це гордість Польщі.

Варшавський університет (Uniwersytet Warszawski)

Варшавський університет – один з найдавніших навчальних закладів Польщі. Він є колискою таких нобелівських лауреатів, як Генрик Сенкевич, Чеслав Мілош, Менахем Бегін, Джозеф Ротблат, Ольга Токарчук і багатьох політичних діячів Польщі.

Про Варшавський університет в цифрах

Рік заснування1816
Кількість студентівБільше 45 000
Мінімальна вартість навчанняВід 9 000 PLN
Кількість факультетів21
Кількість наукових досліджень в рік3 250
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри


 

Варшавський університет має державний тип власності і входить до списків кращих навчальних закладів не лише Польщі, а й усього світу. Починаючи з 2010 року він був 5 разів визнаний топовим вузом країни в рейтингу «Perspektywy», а в світовому рейтингу належить до 3% кращих університетів (Times Higher Education World University Ranking (THE), Quaquarelli Symmonds World University Ranking (QS), Academic Ranking of World Universities (ARWU)). Також, вуз належить до Європейського університетського альянсу 4EU +, що дозволяє йому мати додаткове фінансування в рамках програми Erasmus + (з 2019 року).

Варшавський університет приваблює своїми програмами обміну студентами і можливістю здобувати освіту англійською мовою. Вуз має договори більш ніж з 800 зарубіжними організаціями і є учасником 100 міжнародних асоціацій.

Факультети:

 1. Історичний;
 2. Журналістики;
 3. Економічних наук;
 4. Юриспруденції і адміністрування;
 5. Менеджменту;
 6. Географії та краєзнавства;
 7. Геології;
 8. Біології;
 9. Хімії;
 10. Фізики;
 11. Математики, інформатики та механіки;
 12. Філософії і соціології;
 13. Політичних наук та міжнародних відносин;
 14. Вільних мистецтв;
 15. Прикладної лінгвістики;
 16. Сучасних мов;
 17. Східних країн;
 18. Педагогіки;
 19. Польської філології;
 20. Психології;
 21. Прикладних соціальних наук і ресоціалізації.

Варшавський університет має стипендіальні програми і з кожним роком покращує умови навчання студентів.

Варшавський Політехнічний університет (Politechnika Warszawska)

Політехнічний університет Варшави був відкритий в 1915 році і невпинно продовжує зростати і розвиватися. Щорічно вуз випускає тисячі фахівців і нарощує науково-технічну потужність. Протягом 9 років Політехнічний університет Варшави посідав перше місце серед вузів своєї категорії, підтверджуючи свій почесний статус.

Про Політехнічний університет Варшави в цифрах

Рік заснування1915
Кількість студентівБільше 26 000
Кількість факультетів19
Мінімальна вартість навчанняВід 9 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри


 

Станом на 2019 рік вуз має більше 180 студентських дослідницьких груп, організацій і асоціацій. У 2017 році він зайняв 3 місце серед усіх вузів Польщі згідно з рейтингом «Perspektywy».

Факультети:

 1. Менеджменту та Соціальних Наук;
 2. Архітектури;
 3. Хімії;
 4. Факультет Електроніки та інформаційних технологій;
 5. Електричний факультет;
 6. Фізики;
 7. Геодезії і картографії;
 8. Хімічної технології і технологічних процесів;
 9. Інженерно-Будівельний;
 10. Матеріалознавства;
 11. Інженерії Виробництва;
 12. Інженерії Навколишнього Середовища;
 13. Математики та Інформатики;
 14. Механіки, Енергетики і Авіації;
 15. Мехатроніки;
 16. Факультет Автомобілів і Робочих Машин;
 17. Транспортний факультет;
 18. Управління;
 19. Факультет Будівництва, Механіки і Нафтохімії (в Плоцьку).

В університеті є 1% безкоштовних місць для іноземців, які можна отримати успішно склавши вступні іспити. Звичайно, для всіх у кого є Карта Поляка навчання також буде безкоштовним.

Варшавський медичний університет (Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Якщо абітурієнт вирішив пов’язати своє життя з медициною – йому треба в Варшавський медичний університет. Даний вуз є представником найстаріших медичних шкіл Польщі. Вже понад 200 років на його базі здобувають вищу медичну освіту тисячі студентів, і підвищують свою кваліфікацію медичні працівники.

Про Варшавський медичний університет в цифрах

Рік заснування1809
Кількість студентівБільше 9 000
Кількість факультетів4
Мінімальна вартість навчанняВід 15 000 PLN
Кількість наукових досліджень в рікБільше 400
Тривалість навчанняМагістр фармацевтичний факультет – 5 років


Магістр лікувально-медичний факультет – 6 років


Магістр стоматологічний факультет – 5 років


 

Медичний університет у Варшаві дотримується MUW стандартів, які регламентують належний рівень клінічної та фармацевтичної практики. Викладачі вузу визнані не тільки в Польщі, а й на міжнародному рівні, за внесок в розвиток медицини. Студенти мають можливість проходити навчання на шести клінічних базах, де вивчається не тільки теоретична частина, але й здобуваються практичні навички. Також, всі учні мають можливість брати участь в наукових і клінічних дослідженнях, разом зі співробітниками вузу.

Факультети:

 1. Лікувально-медичний;
 2. Лікувально-стоматологічний;
 3. Фармацевтичний;
 4. Охорони здоров’я.

Варшавський медичний університет співпрацює з багатьма європейськими країнами, і активно бере участь в таких програмах, як Erasmus + і CEEPUS.

Варшавська школа економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)

Варшавська школа економіки – один з найбільших економічних навчальних закладів Польщі. Хоча вуз і називається «школа», це університет, в якому можна здобути вищу і післядипломну освіту. Навчальний заклад отримав сертифікат IQA від організації CEEMAN в 2011 році, що підтверджує якість його освітньої системи.

Про Варшавську школу економіки в цифрах:

Рік заснування1906
Кількість студентівБільше 14 000
Кількість факультетів (колегій)5
Мінімальна вартість навчанняВід 9 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри

Варшавська школа економіки – це провідний економічний заклад, який щорічно доводить свою спроможність і статусність. Вуз бере участь в програмах обміну студентами і в програмі подвійного диплому. Крім того, школа економіки співпрацює більш ніж з 250 світовими навчальними закладами. Учні мають можливість вступати в студентські організації та гуртки.

Колегії:

 1. Економічного аналізу;
 2. Соціальної економіки;
 3. Світової економіки;
 4. Бізнес-адміністрування;
 5. Управління і фінансів.

Університет Лазарського (Uczelnia Łazarskiego)

Університет Лазарського – приватний, відносно молодий вуз, який користується повагою в своїй сфері. Основний напрямок навчального закладу – економіка і право. Щорічно вуз займає високі позиції в рейтингу «Perspektywy», і 4 роки поспіль знаходився на першому місці в рейтингу кращих економіко-правових вузів Польщі. 90% випускників Лазарського університету отримують роботу за фахом відразу по закінченню навчання, так як освітній процес побудований, здебільшого, на відпрацюванні практичних навичок. Інтернаціональний викладацький склад дозволяє отримати міжнародний досвід і вузькоспеціалізовані знання.

Про університет Лазарського в цифрах

Рік заснування1993
Кількість студентівБільше 6 000
Кількість факультетів5
Мінімальна вартість навчанняВід 8 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри

Студенти Лазарського університету мають доступ до бібліотеки (звичайної і онлайн), безкоштовний доступ в інтернет, басейн і тренажерний зал. Випускники ВНЗ отримують додатково диплом від британського вузу «Coventry University».

Факультети:

 1. Економічний;
 2. Управління;
 3. Фінансів і обліку;
 4. Міжнародних відносин;
 5. Адміністрування.

Навчання можна проходити на польській або англійській мові, і крім стандартних занять, студент має право обирати додаткові предмети на свій розсуд.

Університет Сівітас (Collegium Civitas)

Університет Сівітас – приватний польський вуз, розташований в серці Варшави. Має безліч сертифікатів якості. Освіта проходить згідно унікальним програмам польською та англійською мовою. Викладачі в вуз відбираються дуже суворо, тому навчальний заклад може похвалитися професійним викладацьким складом, велика частина якого члени Польської Академії Наук. Основний напрямок діяльності університету – соціологія і міжнародні відносини.

Про університет Сівітас в цифрах:

Рік заснування1997
Кількість студентівБільше 1 800
Кількість факультетів4
Мінімальна вартість навчанняВід 14 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри

Університет Сівітас має безліч міжнародних зв’язків, і, як і багато інших топових вузів, бере участь в програмі Erasmus +. Додаткова привілея для студентів університету Сівітас – можливість безкоштовно вивчати іноземну мову – це може бути французька, іспанська або польська.

Факультети:

 1. Соціологічний;
 2. Міжнародних відносин;
 3. Журналістики та медіа;
 4. Менеджменту.

Згідно з міжнародними угодами, учні в університеті Сівітас можуть проходити навчання в Америці, Кореї та Канаді.

Польсько-японська академія комп’ютерних технологій (Polsko-Japońska Akademiia Technik Komputerowych)

Академія заснована завдяки співпраці Польщі і Японії, які прийшли до угоди в 1994 році, і спільно відкрили приватний навчальний заклад, з технічним профілем. Крім освітньої роботи, академія активно займається науково-дослідницькою діяльністю і сприяє розвитку сучасних розробок.

Про Польсько-японську академію комп’ютерних технологій в цифрах:

Рік заснування1994
Кількість студентівПонад 5 000
Кількість факультетів5
Мінімальна вартість навчанняВід 4 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Інженер – 7 семестрів

Академія велику увагу приділяє відпрацюванню практичних навичок, має курси післядипломної освіти, і навіть може привласнити ступінь доктора наук. Академія має приватну форму власності і надає ряд стипендіальних програм, в тому числі для іноземців.

Факультети:

 1. Інформатики;
 2. Медіа-мистецтва;
 3. Інформаційного менеджменту;
 4. Дизайн інтер’єру;
 5. Культурології.

Студенти академії можуть стажуватися в провідних польських компаніях, що дозволяє заздалегідь зарекомендувати себе і створити фундамент для майбутньої роботи.

Академія Леона Козьмінського (Akademia Leona Kożmińskiego)

Академія приватного характеру з широким академічним і бізнес профілем. Вона визнана однією з найпрофесійніших бізнес-шкіл Європи. Вуз має міжнародні програми, згідно з якими його студенти мають право здобувати освіту в Англії, Німеччині, Франції чи Португалії. Академія надає можливість вивчитися на бакалавра, магістра, доктора наук, а також здобути післядипломну освіту.

Про Академію Леона Козьмінського в цифрах

Рік заснування1993
Кількість студентівПонад 8 000
Кількість факультетів2
Мінімальна вартість навчанняВід 6 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Магістр – 4 семестри

Викладацький склад вузу включає лауреатів Нобелівської премії і відомих вчених, що дозволяє говорити про висококласну підготовку майбутніх фахівців.

Факультети:

 1. Колегіум управління і фінансів;
 2. Факультет права.

Університет Козьмінського кращий, для вивчення права і фінансів, що неодноразово підтверджувалося такими міжнародними акредитаціями, як EQUS, AMBA, CEEMAN. Всі студенти мають право брати участь в програмах по обміну і отримати по закінченню навчання 2 міжнародних диплома.

Університет суспільної психології і гуманітарних наук (Uniwersytet SWPS)

SWPS – один з кращих польських вузів по правовому напрямку. Університет приватної форми власності, має сильний викладацький склад, який щорічно бере участь в науково-дослідній діяльності, фінансованій фондами Європейського Союзу. Програма навчання ретельно складена, згідно актуальному аналізу ринку праці та сучасним тенденціям. Велика частина студентів залучена в наукові проекти, що додатково розвиває практичні навички майбутніх фахівців.

Про SWPS в цифрах

Рік заснування1996
Кількість студентівПонад 16 000
Кількість факультетів2
Мінімальна вартість навчанняВід 10 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів

Починаючи з 2007 року SWPS має безліч нагород і перших місць в польських і міжнародних рейтингах. Студенти даного вузу можуть отримати міжнародний досвід навчання, завдяки програмам обміну, не тільки в Європі, а й по всьому світу.

Факультети:

 1. Психології;
 2. Гуманітарних і соціальних наук.

Академія фінансів та бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula)

Академія заснована в 1996 році і спочатку була названа Вищою Школою Економіки та Інформатики, і тільки в 2014 перейменована. Навчальний заклад посів шосте місце в рейтингу «Perspektywy» в 2013 році, а через 2 роки – вже друге.

Про Академію фінансів і бізнесу Вістула в цифрах

Рік заснування1996
Кількість студентівПонад 5 000
Кількість факультетів9
Мінімальна вартість навчанняВід 6 000 PLN
Тривалість навчанняБакалавр – 6 семестрів


Інженер – 7 семестрів


Магістр – 4 семестри

Половина з усіх учнів в академії – іноземці. Найбільш успішні студенти можуть претендувати на стипендіальні програми від академії.

Факультети:

 1. Економічний;
 2. Англійської філології;
 3. Іспанської філології;
 4. Фінансів і бухгалтерського обліку;
 5. Менеджменту;
 6. Журналістики та соціальної комунікації;
 7. Дієтології;
 8. Графіки;
 9. Архітектури.

Студенти академії мають широкий вибір спеціалізації, сучасну бібліотеку, безперебійний доступ в інтернет і до всіх необхідних навчальних матеріалів. Щорічно вуз влаштовує різні конкурси та акції, завдяки яким студенти отримують ще більше можливостей. Крім іншого, в академії є тренажерні зали, безліч гуртків і студентських організацій.

Підбиваючи підсумки

Варшава – чудова країна, яка радо прийме іноземного абітурієнта, і створить всі умови для його комфортного перебування в незнайомому середовищі. Столиця має величезну кількість університетів, академій та бізнес-шкіл, і ще більшу кількість можливих спеціалізацій, тому будь-який абітурієнт зможе знайти щось, що підходить саме для нього. Не відкладайте майбутнє на завтра – знайдіть свій вуз прямо зараз!

Вид на проживання в Польщі
Новини
Вид на проживання в Польщі
Робота для студента в Польщі – особливості працевлаштування
Варто знати
Робота для студента в Польщі – особливості працевлаштування
Вступна кампанія 2020 – що нам підготувало МОН
ЗНО
Вступна кампанія 2020 – що нам підготувало МОН
Грантова програма «Обрій Європа»: ЄС виділить молодим вченим понад 80 мільярдів євро на розвиток науки та інновацій
Варто знати
Грантова програма «Обрій Європа»: ЄС виділить молодим вченим понад 80 мільярдів євро на розвиток науки та інновацій
Академмістечка Кракова
Академмістечка Польщі
Академмістечка Кракова
ТОП професій 2022 року в Європі
Блог
ТОП професій 2022 року в Європі
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Освіта та навчання у Німеччині
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Щецин-допомога, біженцям з України. Корисні посилання
Варто знати
Щецин-допомога, біженцям з України. Корисні посилання
Стипендії для студентів Польщі у 2020/2021 навчальному році
Новини
Стипендії для студентів Польщі у 2020/2021 навчальному році
ТОП жіночих професій у 2022 році
Блог
ТОП жіночих професій у 2022 році
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
Erasmus
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
X
Send this to a friend