facebook
Головна /

Гранти

 • At grants.at.

  At grants.at.

  Для отримання гранту на навчання в Австрії студенти використовують місцеву базу даних At grants.at. На сайті розроблена зручна система фільтрів, яка допомагає підібрати необхідний грант в залежності від:

  • навчальної програми;
  • терміну та форми навчання;
  • Напрямку навчання (природничі, технічні та міждисциплінарні науки, медицина та охорона здоров’я, сільськогосподарські, суспільствознавчі, гуманітарні дисципліни, мистецтво);
  • Опція пошуку спеціальної стипендії для жінок;
  • Структури, яка надає гранти.

  Завдяки сайту можна відшукати стипендійні програми для різних рівнів навчання, з повною та частковою оплатою. Вимоги до кандидатів для кожного навчального напряму визначаються окремо.

 • British Chevening Scholarships for International Students

  British Chevening Scholarships for International Students

  Вимоги:

  Кандидати на отримання гранту повинні відповідати наступним критеріям:

  • Мати диплом бакалавра, який засвідчує високі показники академічних здібностей;
  • Досвід роботи не менше 2-х років;
  • Запрошення на навчання від університету Великобританії;
  • Високий рівень знання англійської мови.

  Терміни подачі заявки:

  Подати заявку на участь в стипендійній програмі можна з 6 вересня по 6 листопада 2018 року. Відбір кандидатів для проведення співбесід відбувається з січня по лютий в посольствах Британії. Глобальне інтерв’ю проводиться з 4 березня по 1 травня.

 • Centenary Scholarship Programme

  Centenary Scholarship Programme

  Вимоги: Подавати заявку на стипендію можна лише після отримання запрошення на навчання від Дублінського Інституту Технологій. Також потрібно надати сертифікат IELTS або аналогів про знання іноземної мови на 0,5 бали вище, ніж вимагає навчальний курс. Кожна спеціальність навчального закладу висуває свої вимоги до рівня знання іноземної мови. Навчання на повний робочий день.
  Опис гранту: Грошові виплати розраховані на іноземних студентів, які бажають навчатися на магістратурі в Дублінському Інституті Технологій. Повний перелік країн, студенти яких мають право отримати грант, можна дізнатися на офіційному сайті гранту. Стипендія призначається на конкурсній основі та покриває лише половину витрат на навчання.
  На 2019/2020 навчальний рік програма готова надати стипендію для 60 іноземних студентів.
  Терміни подачі заявки: Заповнити онлайн анкету на участь у конкурсі на отримання стипендії можна додатково з 21 листопада 2018 року.

 • CIFRE fellowship programCIFRE fellowship program

  CIFRE fellowship program

  Вимоги:

  • Наявність диплому магістра за напрямком інженерія або бізнес-школа;
  • Не бути зарахованим на навчання в докторантурі протягом останніх 9 місяців;
  • Не працювати на підприємстві протягом попередніх 9 місяців;
  • Програма діє на всі навчальні дисципліни;
  • Не потрібно складати тест на знання французької мови;
  • Громадянство значення не має.

  Опис гранту:

  Програма ANRT пропонує роботу у престижній компанії та партнерство у наукових дослідженнях, щоб допомогти створити власний проект CIFRE.

  Більш детально ознайомитися з умовами програми та термінами подачі заявки можна на офіційному сайті

 • Clarendon Scholarship of Oxford University

  Clarendon Scholarship of Oxford University

  Вимоги:

  Усі кандидати на грант повинні мати достойні академічні заслуги та високий потенціал.

  Опис гранту: Ця унікальна програма щороку надає близько 130 нових грантів на повне фінансування для найбільш достойних кандидатів.

  Терміни подачі заявки:

  Анкети на 2019-2020 навчальний рік можна подавати з 3 вересня 2018 року. Подати заявку потрібно до січня 2019 року. Для кожного курсу в університеті існують свої часові рамки, дізнатися про які можна безпосередньо на сайті Університету Оксфорд.

  Для подання заявки на стипендію Clarendon не потрібно надавати ніяких додаткових документів, якщо кандидат подав заяву на повний або неповний курс магістра або курс DPhil.

  Як відбувається розподіл грантів:

  Заявку на отримання стипендії будуть розглядати науковці, які працюють у тій галузі, на яку кандидат планує вступати. Під час відбору комісія одночасно вирішує питання про зарахування, а також про надання стипендії Clarendon. В залежності від навчального курсу, рішення про зарахування та надання стипендії приймається з лютого по березень.

  Оголошення результатів:

  Усіх щасливчиків, які будуть затверджені на отримання стипендії від університету, буде сповіщено у квітні. На адресу електронної пошти прийде відповідний лист з рішенням від Адміністратора Фонду.

  Зазвичай, на отримання гранту приходить дуже багато заявок, тому члени комісії можуть зв’язуватися із найбільш достойними кандидатами. Досить рідко, але бувають випадки відмови від стипендії і рішення про її призначення іншому кандидату може бути прийняте у травні-червні. Але якщо з кандидатами ніхто з комісії не контактував до червня, то навряд вашу кандидатуру розглядали для надання стипендії.

 • DAAD Scholarship Program

  DAAD Scholarship Program

  Вимоги:

  • потрібно мати диплом бакалавра, спеціаліста або магістра.
  • Якщо студент розпочав навчання самостійно, але потребує фінансової підтримки на навчання в магістратурі, має право подавати заявку на другий навчальний рік.
  • Брати участь у конкурсі на грант мають право випускники університетів з різними спеціальностями, які отримали диплом не раніше, ніж шість років до дня подачі заявки.
  • Іноземні студенти, які бажають отримати грант на навчання в Німеччині, повинні знати німецьку мову на високому рівні.
  • Для природничих та інженерних спеціальностей допускається знання англійської мови, за умови відвідування в подальшому курсів з німецької.
  • Обов’язкова умова участі у конкурсі на грант – це запрошення на навчання від німецького університету з дозволом на зайняття певним науковим проектом.
  • Подавати заявку на грант можна повторно. Але не раніше, ніж через три роки після закінчення дії попереднього гранту.

  Опис гранту: DAAD пропонує більше 218 варіантів фінансування навчання для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури. Кожна з програм має свої вимоги та умови до кандидатів, терміни подачі заявки та інші важливі аспекти фінансування.

 • Danish Government Scholarships at University College of Northern Denmark

  Danish Government Scholarships at University College of Northern Denmark

  Вимоги: кандидати на отримання стипендії повинні володіти винятковими академічними знаннями та мати сертифікат IELTS не нижче 6.0 (або аналогічних програм).

  Студент не повинен бути громадянином ЄС та не мати постійного місця проживання у цих країнах. Кандидат не є студентом по обміну та не підписував жодних договорів стосовно відмови оплати за навчання.

  Опис гранту:

  Подавати заявку на грат мають право студенти, які приїхали не з ЄС та є у списку UCN. Розмір стипендії щороку може змінюватися в залежності від оцінки ставок на вартість навчання. Рішення приймає Міністерство освіти та науки Данії.

  Терміни подачі заявки: якщо навчання розпочинається у вересні, подавати заявку необхідно з 1 лютого по 15 березня поточного року. Якщо навчальний процес триває з лютого, заповнювати анкету потрібно з 1 жовтня по 1 листопада (за два місяці до початку занять).

 • Denys Holland Scholarship at University College London

  Denys Holland Scholarship at University College London

  Вимоги: Кожен кандидат, який бажає отримати грант на навчання, повинен надати підтвердження фінансової неспроможності оплачувати витрати. Вік кандидатів повинен складати не більше 25 років. Також майбутній студент повинен показати свої наміри на активну участь у житті університету на вносити вклад у його розвиток.

  Опис гранту: Грант створений на честь професора Деніса Холанда та складається з пожертв його студентів. Грошові виплати розраховані на тих, хто не має фінансової спроможності оплачувати навчання і без допомоги не зможуть його закінчити.

  Терміни подачі заявки: на 2019-2020 навчальний роки подати заявку можна до червня 2019 року.

  Оголошення результатів:

  Засідання комітету гранту Denys Holland відбувається у серпні, перед початком нового навчального року. Щасливчики, які стали володарями гранту, отримують підтвердження на електронну адресу уже на початку вересня. Якщо Вам не відповіли до 14 вересня, то заявка на грант не була схвалена.

 • DTP Midlands4Cities AHRC (Arts and Humanities Research Council)

  DTP Midlands4Cities AHRC (Arts and Humanities Research Council)

  Вимоги: навчання на докторантурі з гуманітарним або мистецьким нахилом.

  Опис гранту: Грант надається на навчання виключно в 4 містах партнерах програми – це Ноттінгем, Бірмінгем, Лестер та Конвентрі. Відповідно, стипендія може надаватися на навчання в 7 університетах, які знаходяться у цих містах-партнерах.

  Терміни подачі заявки: крайній термін подання заявки на грант – 14 січня 2019 року. Але процес проходить у декілька етапів, які можуть займати кілька днів, або й тижнів, тому подавати документи краще завчасно.

 • Friedrich-Naumann-Stiftung — Фонд Фрідріха Наумана

  Friedrich-Naumann-Stiftung — Фонд Фрідріха Наумана

  Опис гранту: стипендійна програма розрахована на фінансування іноземних студентів в Німеччині, які навчаються на магістрів. Мінімальний термін фінансування складає 2 семестри. Грошові виплати повертати не потрібно.

Обери свій грант на безкоштовне навчання в Європі

Грант на навчання – це прекрасна можливість для студентів отримати кошти на оплату навчального процесу, проживання, проїзду та проведення наукових досліджень. Більшість європейських країн мають спеціальні програми по фінансуванню навчання здібних студентів у їхніх ВНЗ. Тепер і на нашому сайті усі бажаючі мають можливість дізнатися про гранти та стипендійні програми, на які можна подавати заявку та отримати фінансування.

Освітній портал КудаПоступать проаналізував найкращі стипендійні програми та гранти та зібрав всю необхідну інформацію на одному сайті. Тепер кожен бажаючий має можливість ознайомитися з програмами по фінансуванню навчання, оцінити свої можливості та підібрати найбільш відповідну для себе.

Для зручності пошуку інформації про гранти та стипендійні програми, на порталі підібрано пропозиції відповідно до країн навчання. Пропонуємо ознайомитися з грантами на навчання у Австрії, Великобританії, Угорщині, Німеччині, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпрі, Латвії, Литві, Польщі, Росії, Словаччині, Франції, Чехії, Швейцарії та ін. Крім цього, кожен грант має докладний опис про форму навчання, на яку він розрахований.

Брати участь у конкурсах на отримання фінансування мають право:

 • Бакалаври;
 • Магістри;
 • Аспіранти;
 • Кандидати.

В залежності від країни та типу фінансування, існують гранти, які:

 • Повністю покривають вартість навчання;
 • Покривають трати на навчання, студентські збори, проживання, харчування, проїзд;
 • Виплачуються у вигляді щомісячних стипендій;
 • Покривають лише 75%, 50% або 25% від вартості навчання;
 • Призначені для окремих спеціальностей та напрямків навчання;
 • Призначені винятково для студентів, які мають фінансові труднощі.

Зазвичай, іноземних студентів поважають в європейських університетах та готові надавати стипендії на навчання та різноманітні гранти. Але в більшості випадків існують вимоги до всіх, без винятку, кандидатів.

Найбільш поширені критерії для отримання гранту:

 • Наявність підтвердження про зарахування на денну форму навчання в університеті, який співпрацює з програмою, або сам надає гранти на навчання;
 • Наявність запрошення від ВНЗ;
 • Високі академічні досягнення у навчанні;
 • Високий рівень знання мови країни, у якій плануєте навчатися (обов’язковий критерій у Німеччині, Англії, Чехії);
 • Активна життєва позиція, лідерські якості, ініціативність та ін.

Також вказано інформацію про терміни та розміри фінансування, адже існують стипендії на семестр або два, на один рік навчання з можливістю продовження, а також на два та три роки. Розмір стипендії у кожній країні розрахований в залежності від вартості навчання та розміру витрат студентів та оренду кімнати, продукти та проїзд у громадському транспорті.

Більшість програм передбачають лише разову участь у конкурсі. Тобто один студент може отримати грант на навчання лише один раз. Хоча існують програми, які можна продовжувати та приймати участь у конкурсі кілька разів.

Також на порталі КудаПоступать зібрана коротка інформаційна довідка про кожен із грантів, яка дозволяє не лише ознайомитися з програмою, а й зрозуміти, чи підходить вона вам. Це дуже зручно, адже студентам та абітурієнтам не доведеться самостійно шукати цю інформацію.

Варто зазначити, що більшість програм розпочинають збір заявок від кандидатів за кілька місяців до початку навчального процесу. Зазвичай цей період припадає на листопад-січень, якщо навчальний процес розпочинається із вересня наступного року. Тому розпочати підготовку варто заздалегідь. Також існують програми, на які не потрібно подавати заявку окремо. А комісія розглядає кандидатів на стипендію серед усіх, хто подав документи на навчання у ВНЗ. Ця інформація також вказана на нашому сайті.

Освітній портал КудаПоступать надає лише перевірену та актуальну інформацію про існуючі гранти та стипендійні програми. Бажаємо вам успішних пошуків та не менш вдалої участі в обраній програмі.

comments powered by HyperComments

Send this to a friend