Головна / Новини / Новини /

Швейцарія заохочує федеральними стипендіями іноземців вступати до ВНЗ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Швейцарський уряд заохочує федеральними стипендіями іноземців вступати до ВНЗ країни на навчальний рік 2019/2020

 

Федеральна комісія Швейцарії за вказівкою уряду розпочала надавати федеральні стипендії для молодих науковців та студентів з інших країн. Цей захід повинен сприяти популяризації програми обміну студентами між іноземними країнами та зміцнити співпрацю між університетами Швейцарії та інших країн.

В Україні процедуру аплікації перевіряє посольство Швейцарії, яке знаходиться у Києві. Співробітники посольства приймають данні бажаючих отримати стипендію, контролюють відповідність поданих документів до вимог комісії та займаються попереднім відбором претендентів.

Існує кілька типів стипендійних програм, які пропонує Федеральна комісія для студентів та науковців:

  • Research scholarships
  • PHD scholarships
  • Postdoctoral Scholarships

Стипендії надаються для здобування освіти у вищих школах практичних наук Швейцарії, політехнічних інститутах федерального типу та ВНЗ країни.

Федеральна комісія не надає кошти для оплати навчання за освітніми програмами бакалавра та магістра.

Дізнатися про види стипендій, на які мають право іноземні студенти з іноземних країн, умови подання документів на 2020-2021 навчальний рік можна на офіційному сайті Федеральної комісії.

Кожен кандидат повинен ознайомитися з умовами надання стипендії та подавати заявку лише за умови повної відповідності критеріїв відбору.

Щоб отримати зразки аплікаційних документів, необхідно особисто звернутися до представників країни у Посольстві Швейцарії в Києві, для цього потрібно написати електронний лист (olena.gut@eda.admin.ch або kyiv@eda.admin.ch) з проханням надати перелік умов участі у програмі та формуляри.

Перелік документів виглядає наступним чином:

  • Зразок аплікаційної форми;
  • Бланк проведення наукових робіт;
  • Бланк рекомендаційного листа;
  • Бланк медичної довідки про стан здоров’я кандидата.

Подати весь перелік аплікаційних документів потрібно не пізніше 5 грудня 2019 року у роздрукованому вигляді (в двох екземплярах) до київського представництва Посольства Швейцарії.

Дізнатися більш детальну інформацію про навчальні програми та наукові дослідження в університетах та вищих школах Швейцарії можна на офіційному сайті програми.

comments powered by HyperComments
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Send this to a friend