TOП країн, де навчання англійською мовою

Найпопулярніша мова світу – це англійська. В школах, вищих навчальних закладах навчають англійської, адже багато людей вважають, що знання цієї мови стануть у пригоді в житті. В багатьох європейських та інших країнах світу навчання ведеться англійською. Вищі навчальні заклади розробляють програми англійською мовою, це правильне рішення. Англійська мова являється міжнародною, загальновживаною в багатьох країнах світу. На нашому інформаційному порталі Куда Поступать дізнаєтеся, в яких саме країнах можливо отримати освіту, навчаючись англійською мовою.

Звичайно, в англомовних країнах, навчання ведеться англійською. Це такі країни:

  • Великобританія;
  • Сполучені Штати Америки;
  • Австралія;
  • Канада.

Детальніше зупинимося на країнах, де англійська мова не є основною, але у вищих навчальних закладах цих країн можливо навчатися англійською. Це:

  • Швеція;
  • Голландія;
  • Фінляндія;
  • Франція;
  • Німеччина;
  • Італія;
  • Норвегія;
  • Іспанія.

Швеція 

У цій країні проживає багато англомовного населення, це плюс для іноземних студентів. А таких у Швеції також немаленька кількість. Адже, молодь приїжджає до цієї країни отримувати вищу світу, бо всі знають про розвиток науково-технічного прогресу, інноваційні відкриття Швеції. Багато вищих навчальних закладів пропонують іноземним студентам навчання англійською мовою. На сьогодні у ВЗН Швеції доступно більш ніж 1000 англомовних програм. Приваблює те, що ці програми існують не лише для магістрів, а також для студентів бакалаврату. Для того, щоб стати студентом шведського вузу та навчатися англійською, потрібно:

  • Скласти іспит на знання цієї мови. Отримані сертифікати IELTS або TOEFL, будуть доказом того, що майбутній студент має знання та надалі зможе проходити навчання цією мовою. Мінімальний бал для абітурієнтів, які складають тест TOEFL — IBT 90, для – IELTS 6,5;
  • Подати документи, перекладені на англійську мову, для вступу до вищого навчального закладу:
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Додатки до атестата;
  • Для українців – результат ЗНО, для росіян – ЄДІ.

Отже, Швеція приваблює іноземних студентів кількістю університетів, які ведуть навчання англійською. Це значно підвищує рівень шведської освіти. Цікаво, що школяр-іноземець теж зможе в цій країні навчатися англійською в школі, а також в коледжі. А якщо в іноземця є бажання вивчати шведську мову, то для таких студентів при навчальних закладах є курси шведської мови.

Голландія

Ця країна не являється англомовною, але має дуже багато вищих навчальних закладів, які викладають англійською. Голландія перша у світі неангломовна країна, вузи якої розробили програми англійською мовою, таких програм понад 2000. Велику роль відіграє також той факт, що все ж таки велика кількість населення Нідерландів розмовляє англійською мовою. Для іноземного студента це чудова можливість швидше адаптуватися до навчання та проживання в цій країні. Для того, щоб вступити на навчання до голландського вишу та навчатися англійською потрібно:

  • Скласти іспит на знання англійської мови, це тести – TOEFL або IELTS. Мінімальний бал для вступу: TOEFL – 80, IELTS – 6.0;
  • Зібрати потрібний пакет документів:
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Мотиваційний лист;
  • Резюме;
  • Для вступу до магістратури: диплом бакалавра та два рекомендаційних листа.

Документи слід перекласти на англійську мову та завірити копії у нотаріуса. Це стандартний пакет документів для вступу, але кожен навчальний заклад може індивідуально запросити додаткові документи.

Отже, Голландія – дуже популярна країна серед іноземних абітурієнтів. Іноді, в університетах майже половина студентів може бути з інших країн. Така популярність країни пояснюється тим, що навчальні заклади не пред’являють особливих вимог до іноземців, а також мають багато навчальних програм англійською мовою.

Фінляндія

Ця країна популярна якістю освіти, яку надають вищі навчальні заклади, а також невисокою платою за навчання. Ведеться навчання фінською та шведською мовами. Також є понад 450 програм англійською мовою. Тож це є чудовою нагодою для англомовних іноземців стати студентами ВНЗ Фінляндії. Розберемося з нашим інформаційним порталом Куда Поступать, що потрібно щоб вступити на навчання англійською мовою до вищого навчального закладу цієї країни:

  • Заява;
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Результати тесту TOEFL або IELTS, що будуть свідчити про знання студентом англійської мови. Для деяких університетів достатньо скласти TOEFL або навіть просто мовний іспит;
  • Мотиваційний лист.

У всіх документів має бути переклад на англійську мову.

 

Отже, Фінляндія – країна, де іноземець може отримати вищу освіту, навчаючись англійською мовою. Які можуть виникнути труднощі в іноземного студента при вступі до вищого навчального закладу? Для швидшої адаптації в країні бажано знання фінської мови. Вона одна з найскладніших у світі та важко дається іноземцям. У плані фінансів, то іноземець повинен мати не менше 6700 євро, для того, щоб знаходитися у Фінляндії. Закінчивши ВНЗ, випускники-іноземці не мають права залишитися в країні працювати та проживати.

Франція

Ця країна до своїх вищих навчальних закладів приймає дуже багато іноземних студентів. У кількості іноземців, які приїжджають на навчання, Франція поступається хіба що Англії та Сполученим Штатам Америки. Країна має університети, які посідають рейтингові місця серед вищих навчальних закладів світу. Маючи такий потік іноземних студентів з різних країн, звичайно в університетах та «вищих школах» Франції є можливість навчатися англійською мовою. Понад 600 англомовних програм існує у навчальних закладах країни. Вимоги до студентів для вступу до ВНЗ досить прості. Для цього потрібно:

  • Атестат, який підтвердить закінчення школи вступником. У вищі навчальні заклади Франції іноземний абітурієнт може вступити зразу після закінчення 11-го класу;
  • Скласти іспит та отримати сертифікат IELTS, для підтвердження знання англійської мови;
  • Резюме;
  • Мотиваційний лист.

Документи мають бути перекладені на англійську мову сертифікованим перекладачем.

Отже, понад 300 000 іноземних студентів вирушають до Франції, щоб отримати якісну освіту та диплом європейського значення. В університетах та «вищих школах» пропонують навчання двома мовами або тільки англійською. Перспектива навчатися знайомою мовою або паралельно ще вивчати французьку, приваблює іноземців.

Німеччина

Це країна – лідер за кількістю іноземних студентів, які навчаються у німецьких вищих навчальних закладах. Приваблює іноземців той факт, що навчання у Німеччині безкоштовне. Але потрібне знання німецької мови. Для зручності іноземних студентів та для збільшення їх кількості, у німецьких ВНЗ запровадили програми англійською мовою. Шанси отримати якісну освіту у Німеччині є для будь-якого іноземця, навіть якщо той не володіє німецькою мовою. Для того, щоб вступити на навчання до вузів Німеччини потрібно:

  • Атестат, що свідчить про закінчення школи;
  • Диплом або академічна довідка про 2 роки навчання в університеті;
  • Сертифікат про знання англійської мови;
  • Мотиваційний лист.

Документи мають бути перекладені на англійську мову, копії завірені нотаріусом.

Отже, у студента-іноземця є великий вибір факультетів, куди можна вступити на навчання англійською мовою. Університети Німеччини підготували багато напрямів навчання англійською мовою для іноземців. Це дає змогу не лише привернути увагу студентів з інших країн, а й популяризувати англійську мову серед жителів Німеччини. Закінчивши університет та отримавши диплом європейського значення, студент має великі шанси працевлаштуватися в будь-якій країні світу.

Італія

Ця країна – яскрава, гостинна, романтична, приваблює іноземців смачною кухнею та прекрасними краєвидами. Якість вищої освіти теж не поступається місцем і знаходиться на високому рівні. В основному навчання у вищих навчальних закладах Італії ведеться італійською мовою, але отримати освіту англійською в італійських університетах також можливо.

Цікаво те, що деякі ВНЗ не вимагають від абітурієнтів сертифікатів про знання англійської мови. Натомість, вступники вже в університеті складають іспит, який підтверджує володіння іноземною мовою. Хоча, при відкритті студентської візи в будь-якому випадку, в список потрібних документів входить мовний сертифікат. Також в італійських вузах можна навчатися одночасно двома мовами: італійською та англійською. Перед тим, як вступати на навчання до вишів Італії, студент повинен один рік провчитися в університеті на батьківщині. Особливих вимог до списку документів для вступу до італійського ВЗН немає. У кожного університету можуть бути свої нюанси.

Отже, якщо людина творча і мріє навчатися в одній з найкрасивіших країн Європи, то потрібно сміло вирушати до Італії. Кожен студент-іноземець, приїхавши до Італії, переслідує свої цілі. Але по закінченню вишу, єдине що об’єднає всіх випускників – це отримані якісні знання та диплом європейського значення.

Норвегія

Галузь досліджень та розвитку науки у Норвегії – займає передові позиції серед країн світу. Але не тільки цим приваблює Норвегія іноземних студентів. Красиві пейзажі країни, безкоштовне навчання, відсутність вступних іспитів для багатьох спеціальностей, диплом європейського значення – це ті фактори, які впливають на вибір іноземців країни для отримання освіти. У Норвегії є можливість навчатися студентам англійською мовою. Для того, щоб вступити до норвезького вищого навчального закладу потрібно мати такі документи:

  • Атестат, що свідчить про отримання повної середньої освіти:
  • Сертифікат, що свідчить про володіння англійською мовою. Це може бути IELTS,TOEFL або інший міжнародний сертифікат.

Кожен ВНЗ може висунути свої вимоги до пакета документів. Тому, слід ретельно ознайомитися з правилами вступу до вибраного навчального закладу.

Якщо студент володіє англійською мовою і мріє про отримання освіти у скандинавській країні, тоді слід вирушати до Норвегії. Навчання в цій країні має ряд плюсів. Висока якість життя та освіти, безкоштовне навчання, краса природи – приваблюють студентів з усіх країн світу.

 

Іспанія

Ця країна має у своєму арсеналі чимало рейтингових вищих навчальних закладів. Вища освіта, отримана в Іспанії, цінується в усьому світі. Навчатися в іспанських вишах можливо англійською мовою. Пакет документів для вступу стандартний:

  • Шкільний атестат або диплом бакалавра;
  • Мотиваційний лист;
  • Рекомендаційний лист;
  • Сертифікат, що засвідчить знання англійської мови – TOEFL або IELTS.

Отже, отримати освіту за кордоном, навчаючись англійською мовою, можна в Іспанії. Іспанські вищі навчальні заклади, по закінченню навчання, можуть надати іноземцям:

  • Якісну професійну освіту;
  • Диплом міжнародного значення;
  • Нові знайомства та захоплення.

 

На сьогодні багато студентів з усіх країн світу прагнуть отримати освіту, навчаючись англійською мовою. Вищі навчальні заклади європейських країн йдуть на зустріч іноземним студентам та запроваджують програми англійською. У таких діях є плюси й для іноземців і для країни в цілому:

  • Студентам-іноземцям, знаючи англійську, не потрібно додатково вчити ще іноземну мову. Живучи в європейській країні та навчаючись англійською, можна поступово, без особливих термінів у часі, вивчити мову даної країни;
  • Навчання в європейських країнах все-таки дешевше, ніж навчання в англомовних країнах. З цієї причини іноземні студенти й вибирають для отримання освіти англійською мовою країни Європи;
  • Знання іноземної мови вистачає для навчання, проживання в будь-якій країні світу. Мова являється загальновживаною та міжконтинентальною;
  • Університети країни, де ведеться навчання англійською мовою, набирають більшої популярності серед вищих навчальних закладів світ. Рейтинги зростають паралельно з кількістю іноземних студентів;
  • Велика кількість іноземних студентів позначається на зростанні економіки країни.

 

Читайте більше новин про вищу освіту в Україні та закордоном та підписуйтеся на нашу сторінку у Фейсбук.

Найпопулярніша мова світу – це англійська. В школах, вищих навчальних закладах навчають англійської, адже багато людей вважають, що знання цієї мови стануть у пригоді в житті. В багатьох європейських та інших країнах світу навчання ведеться англійською. Вищі навчальні заклади розробляють програми англійською мовою, це правильне рішення. Англійська мова являється міжнародною, загальновживаною в багатьох країнах світу. На нашому інформаційному порталі Куда Поступать дізнаєтеся, в яких саме країнах можливо отримати освіту, навчаючись англійською мовою.

Звичайно, в англомовних країнах, навчання ведеться англійською. Це такі країни:

  • Великобританія;
  • Сполучені Штати Америки;
  • Австралія;
  • Канада.

Детальніше зупинимося на країнах, де англійська мова не є основною, але у вищих навчальних закладах цих країн можливо навчатися англійською. Це:

  • Швеція;
  • Голландія;
  • Фінляндія;
  • Франція;
  • Німеччина;
  • Італія;
  • Норвегія;
  • Іспанія.

Швеція 

У цій країні проживає багато англомовного населення, це плюс для іноземних студентів. А таких у Швеції також немаленька кількість. Адже, молодь приїжджає до цієї країни отримувати вищу світу, бо всі знають про розвиток науково-технічного прогресу, інноваційні відкриття Швеції. Багато вищих навчальних закладів пропонують іноземним студентам навчання англійською мовою. На сьогодні у ВЗН Швеції доступно більш ніж 1000 англомовних програм. Приваблює те, що ці програми існують не лише для магістрів, а також для студентів бакалаврату. Для того, щоб стати студентом шведського вузу та навчатися англійською, потрібно:

  • Скласти іспит на знання цієї мови. Отримані сертифікати IELTS або TOEFL, будуть доказом того, що майбутній студент має знання та надалі зможе проходити навчання цією мовою. Мінімальний бал для абітурієнтів, які складають тест TOEFL — IBT 90, для – IELTS 6,5;
  • Подати документи, перекладені на англійську мову, для вступу до вищого навчального закладу:
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Додатки до атестата;
  • Для українців – результат ЗНО, для росіян – ЄДІ.

Отже, Швеція приваблює іноземних студентів кількістю університетів, які ведуть навчання англійською. Це значно підвищує рівень шведської освіти. Цікаво, що школяр-іноземець теж зможе в цій країні навчатися англійською в школі, а також в коледжі. А якщо в іноземця є бажання вивчати шведську мову, то для таких студентів при навчальних закладах є курси шведської мови.

Голландія

Ця країна не являється англомовною, але має дуже багато вищих навчальних закладів, які викладають англійською. Голландія перша у світі неангломовна країна, вузи якої розробили програми англійською мовою, таких програм понад 2000. Велику роль відіграє також той факт, що все ж таки велика кількість населення Нідерландів розмовляє англійською мовою. Для іноземного студента це чудова можливість швидше адаптуватися до навчання та проживання в цій країні. Для того, щоб вступити на навчання до голландського вишу та навчатися англійською потрібно:

  • Скласти іспит на знання англійської мови, це тести – TOEFL або IELTS. Мінімальний бал для вступу: TOEFL – 80, IELTS – 6.0;
  • Зібрати потрібний пакет документів:
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Мотиваційний лист;
  • Резюме;
  • Для вступу до магістратури: диплом бакалавра та два рекомендаційних листа.

Документи слід перекласти на англійську мову та завірити копії у нотаріуса. Це стандартний пакет документів для вступу, але кожен навчальний заклад може індивідуально запросити додаткові документи.

Отже, Голландія – дуже популярна країна серед іноземних абітурієнтів. Іноді, в університетах майже половина студентів може бути з інших країн. Така популярність країни пояснюється тим, що навчальні заклади не пред’являють особливих вимог до іноземців, а також мають багато навчальних програм англійською мовою.

Фінляндія

Ця країна популярна якістю освіти, яку надають вищі навчальні заклади, а також невисокою платою за навчання. Ведеться навчання фінською та шведською мовами. Також є понад 450 програм англійською мовою. Тож це є чудовою нагодою для англомовних іноземців стати студентами ВНЗ Фінляндії. Розберемося з нашим інформаційним порталом Куда Поступать, що потрібно щоб вступити на навчання англійською мовою до вищого навчального закладу цієї країни:

  • Заява;
  • Атестат про отримання середньої освіти;
  • Результати тесту TOEFL або IELTS, що будуть свідчити про знання студентом англійської мови. Для деяких університетів достатньо скласти TOEFL або навіть просто мовний іспит;
  • Мотиваційний лист.

У всіх документів має бути переклад на англійську мову.

 

Отже, Фінляндія – країна, де іноземець може отримати вищу освіту, навчаючись англійською мовою. Які можуть виникнути труднощі в іноземного студента при вступі до вищого навчального закладу? Для швидшої адаптації в країні бажано знання фінської мови. Вона одна з найскладніших у світі та важко дається іноземцям. У плані фінансів, то іноземець повинен мати не менше 6700 євро, для того, щоб знаходитися у Фінляндії. Закінчивши ВНЗ, випускники-іноземці не мають права залишитися в країні працювати та проживати.

Франція

Ця країна до своїх вищих навчальних закладів приймає дуже багато іноземних студентів. У кількості іноземців, які приїжджають на навчання, Франція поступається хіба що Англії та Сполученим Штатам Америки. Країна має університети, які посідають рейтингові місця серед вищих навчальних закладів світу. Маючи такий потік іноземних студентів з різних країн, звичайно в університетах та «вищих школах» Франції є можливість навчатися англійською мовою. Понад 600 англомовних програм існує у навчальних закладах країни. Вимоги до студентів для вступу до ВНЗ досить прості. Для цього потрібно:

  • Атестат, який підтвердить закінчення школи вступником. У вищі навчальні заклади Франції іноземний абітурієнт може вступити зразу після закінчення 11-го класу;
  • Скласти іспит та отримати сертифікат IELTS, для підтвердження знання англійської мови;
  • Резюме;
  • Мотиваційний лист.

Документи мають бути перекладені на англійську мову сертифікованим перекладачем.

Отже, понад 300 000 іноземних студентів вирушають до Франції, щоб отримати якісну освіту та диплом європейського значення. В університетах та «вищих школах» пропонують навчання двома мовами або тільки англійською. Перспектива навчатися знайомою мовою або паралельно ще вивчати французьку, приваблює іноземців.

Німеччина

Це країна – лідер за кількістю іноземних студентів, які навчаються у німецьких вищих навчальних закладах. Приваблює іноземців той факт, що навчання у Німеччині безкоштовне. Але потрібне знання німецької мови. Для зручності іноземних студентів та для збільшення їх кількості, у німецьких ВНЗ запровадили програми англійською мовою. Шанси отримати якісну освіту у Німеччині є для будь-якого іноземця, навіть якщо той не володіє німецькою мовою. Для того, щоб вступити на навчання до вузів Німеччини потрібно:

  • Атестат, що свідчить про закінчення школи;
  • Диплом або академічна довідка про 2 роки навчання в університеті;
  • Сертифікат про знання англійської мови;
  • Мотиваційний лист.

Документи мають бути перекладені на англійську мову, копії завірені нотаріусом.

Отже, у студента-іноземця є великий вибір факультетів, куди можна вступити на навчання англійською мовою. Університети Німеччини підготували багато напрямів навчання англійською мовою для іноземців. Це дає змогу не лише привернути увагу студентів з інших країн, а й популяризувати англійську мову серед жителів Німеччини. Закінчивши університет та отримавши диплом європейського значення, студент має великі шанси працевлаштуватися в будь-якій країні світу.

Італія

Ця країна – яскрава, гостинна, романтична, приваблює іноземців смачною кухнею та прекрасними краєвидами. Якість вищої освіти теж не поступається місцем і знаходиться на високому рівні. В основному навчання у вищих навчальних закладах Італії ведеться італійською мовою, але отримати освіту англійською в італійських університетах також можливо.

Цікаво те, що деякі ВНЗ не вимагають від абітурієнтів сертифікатів про знання англійської мови. Натомість, вступники вже в університеті складають іспит, який підтверджує володіння іноземною мовою. Хоча, при відкритті студентської візи в будь-якому випадку, в список потрібних документів входить мовний сертифікат. Також в італійських вузах можна навчатися одночасно двома мовами: італійською та англійською. Перед тим, як вступати на навчання до вишів Італії, студент повинен один рік провчитися в університеті на батьківщині. Особливих вимог до списку документів для вступу до італійського ВЗН немає. У кожного університету можуть бути свої нюанси.

Отже, якщо людина творча і мріє навчатися в одній з найкрасивіших країн Європи, то потрібно сміло вирушати до Італії. Кожен студент-іноземець, приїхавши до Італії, переслідує свої цілі. Але по закінченню вишу, єдине що об’єднає всіх випускників – це отримані якісні знання та диплом європейського значення.

Норвегія

Галузь досліджень та розвитку науки у Норвегії – займає передові позиції серед країн світу. Але не тільки цим приваблює Норвегія іноземних студентів. Красиві пейзажі країни, безкоштовне навчання, відсутність вступних іспитів для багатьох спеціальностей, диплом європейського значення – це ті фактори, які впливають на вибір іноземців країни для отримання освіти. У Норвегії є можливість навчатися студентам англійською мовою. Для того, щоб вступити до норвезького вищого навчального закладу потрібно мати такі документи:

  • Атестат, що свідчить про отримання повної середньої освіти:
  • Сертифікат, що свідчить про володіння англійською мовою. Це може бути IELTS,TOEFL або інший міжнародний сертифікат.

Кожен ВНЗ може висунути свої вимоги до пакета документів. Тому, слід ретельно ознайомитися з правилами вступу до вибраного навчального закладу.

Якщо студент володіє англійською мовою і мріє про отримання освіти у скандинавській країні, тоді слід вирушати до Норвегії. Навчання в цій країні має ряд плюсів. Висока якість життя та освіти, безкоштовне навчання, краса природи – приваблюють студентів з усіх країн світу.

 

Іспанія

Ця країна має у своєму арсеналі чимало рейтингових вищих навчальних закладів. Вища освіта, отримана в Іспанії, цінується в усьому світі. Навчатися в іспанських вишах можливо англійською мовою. Пакет документів для вступу стандартний:

  • Шкільний атестат або диплом бакалавра;
  • Мотиваційний лист;
  • Рекомендаційний лист;
  • Сертифікат, що засвідчить знання англійської мови – TOEFL або IELTS.

Отже, отримати освіту за кордоном, навчаючись англійською мовою, можна в Іспанії. Іспанські вищі навчальні заклади, по закінченню навчання, можуть надати іноземцям:

  • Якісну професійну освіту;
  • Диплом міжнародного значення;
  • Нові знайомства та захоплення.

 

На сьогодні багато студентів з усіх країн світу прагнуть отримати освіту, навчаючись англійською мовою. Вищі навчальні заклади європейських країн йдуть на зустріч іноземним студентам та запроваджують програми англійською. У таких діях є плюси й для іноземців і для країни в цілому:

  • Студентам-іноземцям, знаючи англійську, не потрібно додатково вчити ще іноземну мову. Живучи в європейській країні та навчаючись англійською, можна поступово, без особливих термінів у часі, вивчити мову даної країни;
  • Навчання в європейських країнах все-таки дешевше, ніж навчання в англомовних країнах. З цієї причини іноземні студенти й вибирають для отримання освіти англійською мовою країни Європи;
  • Знання іноземної мови вистачає для навчання, проживання в будь-якій країні світу. Мова являється загальновживаною та міжконтинентальною;
  • Університети країни, де ведеться навчання англійською мовою, набирають більшої популярності серед вищих навчальних закладів світ. Рейтинги зростають паралельно з кількістю іноземних студентів;
  • Велика кількість іноземних студентів позначається на зростанні економіки країни.

 

Читайте більше новин про вищу освіту в Україні та закордоном та підписуйтеся на нашу сторінку у Фейсбук.

Вартість навчання в Польщі
Новини
Вартість навчання в Польщі
Якщо ви покинули Україну під час війни чи може роботодавець звільнити ?
Нове на сайті
Якщо ви покинули Україну під час війни чи може роботодавець звільнити ?
Офіційна релокація: в якій країні можна жити після закінчення навчання
Навчальний процес в Польщі
Офіційна релокація: в якій країні можна жити після закінчення навчання
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Освіта та навчання у Польщі
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Академмістечка Кракова
Академмістечка Польщі
Академмістечка Кракова
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
ЗНО
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
Менеджер відеоігор – нова перспективна спеціальність
Навчання за кордоном
Менеджер відеоігор – нова перспективна спеціальність
Академмістечка Любліна
Академмістечка Польщі
Академмістечка Любліна
Перетин кордону України чоловікам віком від 18 до 60 років – нові зміни після 19.03.2022
Варто знати
Перетин кордону України чоловікам віком від 18 до 60 років – нові зміни після 19.03.2022
Куди вступати після 9 класу
Варто знати
Куди вступати після 9 класу
Освіта для любителів музики
Новини
Освіта для любителів музики
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Головні ризики  і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
Erasmus
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
X
Send this to a friend