ВНЗ 5746
В Україні
За кордоном
Підготовка

Освіта за кордоном та в Україні

Успішний старт кар’єри залежить від якості освіти. Знання, практичні навички, отримані в навчальному закладі, обов’язково знайдуть своє застосування в професійній діяльності, а якісна освіта – ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем у своїй сфері. Але де здобути таку освіту? Саме на сторінках нашого інформаційного порталу ви зможете знайти найдетальнішу інформацію про можливості навчання в Україні або за кордоном.

Навчання в Україні

В Україні система освіти влаштована таким чином, що професійна основа частково закладається в загальноосвітніх закладах під час профорієнтації, відвідування факультативів, гуртків, діяльність яких спрямована переважно на ознайомлення з основами майбутньої професії.

До переваг отримання вищої освіти на території України можна віднести те, що не доведеться різко міняти місце проживання, звикати до нової культури і мови. Це можливість отримати освіту в звичному середовищі, не розлучаючись з рідними і друзями, не пристосовуючись до особливостей чужого менталітету.

Проте, все більш затребуваним по ряду причин останнім часом стає освіта за кордоном.

Чому варто пройти навчання за кордоном?

Сучасний світ розвивається, міжнародні кордони стають все більш розмитими. Відповідно, щоб отримати максимум можливостей самореалізації, необхідно думати про освіту в більш широких масштабах, а не тільки в рамках кордонів рідної країни.

Освіта за кордоном базується на традиціях і досвіді, які встановлювалися століттями. Крім того, навчання в іноземному університеті дає можливість подальшої професійної реалізації в міжнародних компаніях.

Закордонні університети мають і безліч інших переваг:

Для іноземних студентів освіта за кордоном – це чудова нагода удосконалити знання мови країни, в якій проходить навчання. Постійне спілкування з носіями мови, необхідність щоденно слухати і розмовляти іншою мовою значно підвищують розмовний рівень. А це в майбутньому стане в нагоді для спілкування з іноземними колегами, навіть якщо після закінчення вузу влаштуватися на роботу на батьківщині.

Здобути освіту в іноземному університеті може кожен, у кого є таке бажання. У каталогах же порталу KudaPostupat ви зможете знайти інформацію про всі можливості, які надають країни Європи і далекого зарубіжжя.

Вища освіта за кордоном: через університет – в країну

Багато держав зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти, які здобули освіту в їх навчальних закладах і показали високі результати, залишалися в них після закінчення вузу.

Так, наприклад, отримавши освіту у Великій Британії студент має повне право розраховувати на роботу, якщо самостійно пройде співбесіду з роботодавцем. Навчання в Польщі дає можливість або залишитися працювати на місці, або переїхати в іншу країну Європейського Союзу. А безперервне перебування в ній протягом 5 років на підставі віз або дозволу на тимчасове проживання дасть право подати заяву на отримання дозволу на постійне проживання.

Проте, якщо немає бажання працювати за кордоном або ж немає такої можливості, додому ви повернетеся вже затребуваним фахівцем високого рівня, з дипломом міжнародного зразка і безцінними практичними знаннями.

Ми підкажемо куди поступати

На сайті представлений повний список університетів в Україні, Європі та країнах далекого зарубіжжя. Крім того, в блозі ви зможете знайти всю необхідну інформацію про саму процедуру вступу, особливості проживання в тому чи іншому місті та інших моментах, які хвилюють майбутніх студентів.

Куди Поступати – портал для тих, хто шукає якісні шляхи для отримання освіти.

Новини

23/10/2017

Міжнародний форум освіти стартує в Києві 24 жовтня

Уже завтра в столиці України Києві відкриються одразу дві міжнародні виставки на тему освіта за кордоном – «Інноватика в сучасній освіті» і «World Edu», які будуть проходити з 24 по 26 жовтня в Київському палаці юнацтва. Організаторами виступає компанія «Виставковий світ» за підтримки Міносвіти України. Міжнародний освітній форум покликаний продемонструвати можливості навчання в Україні та […]

20/10/2017

Технологія CRISPR/Cas – шлях до медичної революції

У Віденському університеті пройшов міждисциплінарний симпозіум про багатогранні можливості і завдання технології CRISPR/Cas. Ця методика призначена для цілеспрямованого редагування генома в простих і складних організмах. У дискусії взяли участь студенти Віденського університету і вчені з Австрії та США. Всі вони працюють над тим, щоб зробити нову медичну революцію в світі. Під час симпозіуму вчені і […]

19/10/2017

Форум «Успішний 11-класник» пройде в Києві 22 жовтня

22 жовтня в столиці України пройде масштабний форум «Успішний 11-класник», організаторами якого виступає освітня компанія ZNOUA. Її метою є допомога випускникам у підготовці до зовнішнього незалежного тестування. За словами координаторів заходу, на форумі зберуться представники 17 кращих вузів країни та експерти з профорієнтаційної роботи, щоб надати учням шкіл та їх батькам всю необхідну інформацію про […]

18/10/2017

Закон “Про освіту” – спільний договір України і Польщі як компроміс ст. 7

Зустріч глав міністерств освіти і науки Польської Народної Республіки і України відбулася вчора, 17 жовтня. На ній представники країн обговорили проблему гучного українського Закону «Про освіту». Інформація надана центром комунікації МОН. За підсумком переговорів представники обох сторін вирішили розробити спільний документ, який буде гарантією можливості навчання на мові нації для представників польської громади, яка проживає […]

18/10/2017

Українські студенти вийшли в півфінал Міжнародного конкурсу University StartUp World Сup 2017

Команда HELi, до складу якої входять студенти і випускники КНУ, перемогла в номінації SocialMedia Award щорічного Міжнародного конкурсу University StartUp World Сup 2017. Про це повідомила прес-служба університету. Цього року конкурс проходив в столиці Данії Копенгагені. Участь взяли команди більш 40 країн світу. Україну на міжнародній арені представляли студенти факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем […]

17/10/2017

Вступна кампанія 2018: які зміни очікують абітурієнтів

14 жовтня українське Міносвіти розмістило на своєму офіційному сайті новий наказ, де сформульовані основні положення і умови проведення майбутньої вступної кампанії 2018. Проект затверджений підписом глави МОН України Лілією Гриневич. Умови вступної кампанії, прописані Міністерством, стосуються всіх вишів країни. Вже стало відомо, що період прийому документів вступників буде тривати з 12 по 26 липня. А […]

Підписатися на розсилку новин

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes