Навчання в Польщі- Знайти університети Польщі – освіта за кордоном

Столиця: Варшава
Валюта: польський злотий
Часовий пояс: UTC +1

Основна мова навчання: польська (безкоштовні і платні програми)
Друга мова навчання: англійська (тільки платні програми)
Структура системи освіти: дошкільна, базова (8 років), середня (4 роки), вища (3-5 років)
Найбільш популярні міста серед вступників: Варшава, Краків, Познань, Вроцлав, Лодзь, Гданськ, Люблін

 

Навчання в Польщі на сьогоднішній момент є одним з найбільш вигідних і актуальних способів отримання вищої освіти європейського рівня для студентів з території пострадянського простору, Індії та сусідніх країн.

Польщу можна впевнено назвати найбільш привабливим місцем для життя і навчання. Польські міста відрізняються неймовірно красивою архітектурою, величезною кількістю пам’яток, культурних та історичних цінностей, замків, палаців, а також сучасними затишними квартирами. Для багатьох великим плюсом стане і прекрасна природа, чисте повітря і доглянутість вулиць, що грає важливу роль для відпочинку після робочого або навчального дня.

Вища освіта в Польщі

Рідкісні туристичні поїздки просто не здатні розкрити всю красу цієї країни, в той час як проживання на протязі 2-3 років в період навчання дозволить глибоко зануритися в її старовинну атмосферу і закохатися в неї настільки, що, здобувши вищу освіту в Польщі, бажання повернутися на батьківщину вже не виникне.

Але є й інша сторона медалі, більш прозаїчна, що стосується фінансової складової – проживання і навчання в Польщі на даний момент є відносно недорогим і найбільш доступним на тлі цін інших країн. Особливо, якщо врахувати той факт, що польська система освіти відноситься до найбільш передових у всьому світі.

Крім того, відповідність її структури Міжнародним нормам класифікації освіти (ISCED), а якості – стандартам і вимогам ENQA, дозволяє всім випускникам продовжити навчання або пройти стажування в інших європейських країнах. У тому числі і знайти там роботу.

Щодо останнього пункту особливо варто звернути увагу на Польщу як країну, де можна здобути вищу освіту українським абітурієнтам. Ціна навчання дуже часто не тільки така ж як в українських вузах, а й навіть нижче. До того ж при дотриманні деяких умов можна отримати вищу освіту безкоштовно. І це при тому, що рівень підготовки виявиться істотно вище.

Якщо ж ви бажаєте вчитися платно, то на багатьох факультетах є можливість навчання англійською мовою. З урахуванням того, що диплом, виданий польським вузом, дійсний у всіх країнах Європейського Союзу, і не тільки, то навчання в Польщі відкриє в результаті для вас безмежні можливості в побудові кар’єри в будь-якій країні світу.

Ще одним плюсом для українських студентів стане те, що за пару років навчання вони на досить хорошому рівні знатимуть аж чотири мови (українська, російська, польська та англійська). У наш же час нарощування співпраці між Польщею і Україною, фахівці з такими навичками дуже і дуже цінуються на ринку праці, навіть при відсутності досвіду роботи.

comments powered by HyperComments

Instagram

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.