Collegium Da Vinci – вища освіта в Польщі

Collegium Da Vinci Collegium Da Vinci – один з найстаріших приватних університетів Великопольського воєводства. Понад 20 років внз успішно працює на польському освітньому ринку. Студенти, випускники, і працівники CDV не тільки цікавляться світом, а й повні пристрасті до відкриття нових речей і позитивно впливають на своє оточення. Вони глибоко переконi, що цікавість є найпотужнішою особливістю, яка спонукає людство до безперервного розвитку.

Collegium Da Vinci керується 7 принципами життя і навчання в стилі Леонардо да Вінчі, які призвели до відкриття і повного використання власного потенціалу. Випускники CDV знаходять роботу, що відповідає їхнім інтересам і освіті – в Європейському Союзі і в усьому світі.

В Collegium Da Vinci, галузі навчання створюються у співпраці з компаніями-партнерами та фiрмами, такими як IBM, Robot Gentleman, Ігровий пил, ICF Польща, RDH Urban, Bitcoin, Brand24, Hays. Загалом, CDV співпрацює з майже 200 партнерами та 19 іноземними університетами.

Для студентів, які хочуть поєднати навчання з набуттям досвіду, CDV пропонує програму 3 + 2 (окрiм графіки, ІТ,Urban Management). Вона полягає в тому, що 3 дні на тиждень студент має заняття в університеті, а два інші дні можуть бути використанi на стажування або участь у додаткових заходах, таких як відкриті лекції, семінари, консультації з фахівцями, зустрічі з практиками, коучинг сесії, курси, тощо.

Collegium Da Vinci реалізує програму Erasmus +, яка дає можливість студентам виїхати за кордон на навчання або практики, в тому числі в Хорватії, Іспанії чи Франції. Це чудова можливість познайомитися з іншою країною, культурою, мовою, налагодити контакти та веселитися одночасно! Програма Erasmus + підтримує міжнародне співробітництво вищих навчальних закладів, Як правило, поїздка займає від 3 до 6 місяців.

У університеті є відділ кар’єри CDV, який допомагає встановити ефективні ділові контакти, познайомитися з рекрутерами та роботодавцями, знайти місце для стажувань, працi та перших професійних проектів. У офісі працюють висококваліфіковані професійні консультанти, які регулярно організовують різні типи конференцій, тренінгів та зустрічей, що проводяться експертами різних галузей промисловості та відповідальними за HR процеси в польських та іноземних компаніях.

Collegium Da Vinci – це унікальне місце також тому, що тут працює CDV ангел admissions@cdv.pl, який протягом багатьох років опікується абітурієнтами  та студентами першого курсу. З ангельським терпінням вона відповідає на питання про навчання, підтримує у вирішеннi студентських завдань і допомагає студентам реалiзуватися.

Курс польської мови “Fast & Fun Polish” Ми гарантуємо захоплюючі лекції від носіїв польської мови, екскурсії по місту, в ході яких ти зможеш застосувати отримані знання на практиці в неформальній і доброзичливій обстановці!

У Collegium Da Vinci ми оточуємо студентiв атмосферою творчості у вигляді галереї картин, фотографій, мистецьких інсталяцій, а також цікавих виступів і концертів в одному з найбільших і найпривабливіших мультимедійних приміщень в Познані, Aula Artis в CDV.

Collegium Da Vinci

У комфортабельних і сучасних інтер’єрах CDV, якi не поступаються місцем зарубіжним університетам кожен студент знайде місце, де зможе розвивати свої навички як у галузі науки так і мистецтва, незалежно від обраної галузі навчання. Для всiх студентів доступні: фокус-студія – з професійним обладнанням для запису та відліку, апаратом ЕЕГ біозахисту та дзеркалом гезелла; Лабораторія X-box – унікальна лабораторія комп’ютерних ігор з консолями Xbox, контролерами Kinect і телевізорами, з найновішим двигуном програмування Unreal Engine 4.0; лабораторія мобільних пристроїв – спеціалізована лабораторія для програмування мобільних пристроїв, обладнаних телефонами з Windows Phone і Android; студія скульптури та малювання – робоче місце творчих графічних дизайнерів, наповнених мольбертами, фарбами, скульптурами та проектами наших студентів; сучасна бібліотека – унікальне місце, де кожен студент отримає професійну допомогу в пошуку інформації, що має доступ до більш ніж 50 000 найменувань книг та міжнародних баз електронних книг, включаючи EBSCO (понад 140 000 електронних книг) та польські бази даних Ibuk.pl та NASBI; спортивний центр – тут у студентів є добре обладнаний тренажерний зал, 4 сквош-корти, обладнання та тренажерний зал.

В університеті існують динамічні наукові кола, засновані та керовані студентами CDV, які об’єднують, серед інших, любителів комп’ютерних ігор (Game Wizards), IT ентузіастів (DRY – Don`t Reapeat Yourself), а також любителів консалтингу та коучингу (Ears Vinci).

НАПРЯМИ НАВЧАННЯ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Бакалаврiат

Університет пропонує навчання на  бакалаврiатi у 7 галузях: консалтинг і коучинг, data science, графіка, методи управління ІТ, iнформатика, iнтернет маркетинг, креативний менеджмент.

Collegium Da Vinci

Особливо уваги заслуговують методи управління ІТ – міждисциплінарне практичне навчання, які поєднує ключові компетенції в управлінні з використанням IT-технологій і систем у реалізації поточних завдань компанії або організації. Програма створена для фахівців нового менеджменту (new management ), які можуть поєднувати «традиційні» кваліфікації менеджера з технічними навичками для успішного використання практичних ІТ-знань у бізнес-середовищі.

Креативний менеджмент також популярний напрямок CDV – поєднуючий знання в області менеджменту, особистісного розвитку та нових технологій. Це навчання для людей, які хочуть навчитися керувати компанією та командою, використовуючи креативні методи, а також розробляти послуги та бізнес-рішення. У рамках навчання студенти готуються до отримання ділових сертифікатів, наприклад, Європейської ліцензії на компетенцію бізнесу (ЄЦБ * L).

Для людей, які цікавляться історією мистецтв, графікою, естетикою, меркетінгом і рекламою створена спеціалізація графічний дизайн. Це навчання поєднує сучасні графічні редактори з класичної живописом, малюнком і скульптурою.

Якщо ж ви плануєте надавати консалтингові та коучингові послуги в бізнесі або держ. організаціях, варто звернути увагу на спеціальність конслтінг і коучинг. Вона підготує проводити різноманітні тренінги, виступати публічно, професійно підбирати кадри і т.д.

Collegium Da Vinci

Сильною стороною CDV є також iнформатика, яка пропонує наступні спеціалізації на польській мові: дизайн ігор та інтерактивних медіа, IT-системи та структури або мобільних і інтернет-додатків. Курс також виконується англійською мовою (ви можете вибрати наступні спеціалізації: мобільні та інтернет- аплікації, а також ІТ-системи та структуру). У грудні 2018 року CDV “Game Wizards” організував перший загальнонаціональний 24-годинний марафон дизайну гри – game jam, яку судили незалежні журі. У цьому тесті власних здібностей, навичок співпраці, прийняття рішень і творчості, встановлення реальних цілей і дій для їх досягнення, два головні призи отримали міжнародні команди студентів CDV. Запланований як невелика подія, гра закінчилася великим успіхом і оголошенням наступних видань.

Нова спецiалiзацiя у навчальному році 2019/2020 – data science – міждисциплінарне навчання на ступінь бакалавра в галузі економічної аналітики, що поєднує питання економіки, інформаційних технологій та менеджменту. Навчання також підвищує ряд соціальних компетенцій, які необхідні у динамічно розвивається секторі цифрової економіки, де поєднання «жорстких» і «м’яких» навичок є ключовим. Ступінь бакалавра в галузі інформатики тісно пов’язаний з математикою, статистикою та інформатикою, зокрема у сфері програмування для цілей аналізу даних та функціонування та конфігурації систем ІТ-підтримки.

Напрямок iнтернет маркетинг незмінно користується популярністю протягом багатьох років – міждисциплінарне навчання , що поєднують багато напрямків: інтернет-маркетинг, електронну комерцію, нові медіа та технології, соціальні медіа, зв’язки зі ЗМІ, PR та електронний PR, журналістику та графіку.

Варто знати, що у 2016 році в CDV – iнтернет маркетинг, креативний менеджмент, консалтинг та коучинг – були відзначені в національному конкурсі «Навчання з майбутнiм» за найвищі стандарти якості, які застосовуються у вищій освіті.

Collegium Da Vinci

Навчання на магістратурі

Університет пропонує освіту на магістратурі за трьома напрямками: креативний менеджмент, iнтернет маркетинг , консалтинг і коучинг (також доступних на бакалаврiатi). Навчання на магістратурі в CDV, в обраній галузі, можуть бути продовжені після завершення будь-якого напрямку на бакалаврiатi, а також в університетах, відмінних від CDV.

Детальна інформація на сайті cdv.pl

 

НАПРЯМИ НАВЧАННЯ АНГЛIЙСЬКОЮ МОВОЮ

На рiвнi бакалаврiату університет пропонує дві спеціальності: Urban Management та Інформатика.

Інформатика на англійській мові є спецiальнicтю, що пропонує наступні спеціалізації: мобільні та інтернет- аплікації, а також ІТ-системи та структуру). У грудні 2018 року CDV “Game Wizards” організував перший загальнонаціональний 24-годинний марафон дизайну гри – game jam, яку судили незалежні журі. У цьому тесті власних здібностей, навичок співпраці, прийняття рішень і творчості, встановлення реальних цілей і дій для їх досягнення, два головні призи отримали міжнародні команди студентів CDV. Запланований як невелика подія, гра закінчилася великим успіхом і оголошенням наступних видань.

Urban Management є єдиним у Польщі інноваційним і міждисциплінарним напрямком інженерних навчань англійською мовою, який був створений у тісній співпраці з кращим голландським університетом прикладних наук Breda University of Applied Sciences. Спецiальнiсть пiдготовлює керівників проектів майбутнього, якi вільно володiють сучасними технологіями і здатнi ефективно керувати та впроваджувати зміни не тільки в містах, але й там, де потрібна можливість планування та управління проектами у великих масштабах – з урахуванням інтересів багатьох сторін і турботою про природне середовище.

На рiвнi магiстратури CDV ви можете вивчати креативний менеджмент (докладніше про напрямок на сайті cdv.pl).

Collegium Da Vinci

Умови вступу до CDV

Вступити досить просто.

Крок 1 – Пройти реєстрацію https://rekrutacja.cdv.pl/

Крок 2 – Надіслати документи на admissions@cdv.pl для перевірки.

 1. паспорт / ID.
 2. Атестат про закінчення середньої школи, легалізований і / або має апостиль, який дає право вступати до вищого навчального закладу.
 3. Медична довідка.
 4. Документи з платформи після реєстрації необхідно роздрукувати і підписати внизу на кожній сторінці: анкета, заява на ім’я ректора, договір (2 примірники) та додатки до договору (2 примірники)
 5. Форма для неповнолітніх: дозвіл батьків на навчання в CDV, проживання в гуртожитку Polonez з відсканованими паспортами батьків.

(Отримати форму необхідно у координатора)

Крок 3 – Підтвердити знання мови – рівень B1. Якщо ви подасте заявку на польськомовну програму, необхідно буде написати тест і пройти онлайн-співбесіду. Якщо ви подаєте заяву на англомовну програму, ви можете надати міжнародний сертифікат з англійської мови або ж пройти онлайн-співбесіду.

Крок 4 – Отримати наказ про зарахування і подати документи на візу.

 • Пам’ятайте, що для візових процедур можуть бути потрiбнi підтвердження оплати за навчання.
 • Пам’ятайте, що в більшості випадків вам необхідно надати оригінали документів для зарахування до вузу.
 • Не забудьте віддати копію страховки координатору відразу ж по приїзду в Польщу.
 • Пам’ятайте, що якщо у вас є карта поляка, процерура вступу відрізняється.
 • Пам’ятайте, що під час вступу на спеціальності графіка і проектування ігор та інтерактивних медіа вам необхідно пройти співбесіду.

Будь ласка, не забудьте проконсультуватися з координатором: admissions@cdv.pl

Засновники CDV, Piotr Voelkel та Marian Marek Przybylski, незмінно заохочують двома стипендіями Da Vinci – для студента університета і абітурієнта, що покривають всі витрати на рок навчання в CDV. Умовою для участі в цій стипендіальній програмі є участь у конкурсі, оголошеному на сайті cdv.pl.

 

ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ  В ПОЗНАНІ?

Познань, місто, в якому розташований Collegium Da Vinci, є одним з п’яти найбільших міст Польщі. Завдяки зручному розташуванню, тобто менш ніж на 200 км від західного кордону з Німеччиною, на маршруті Берлін-Варшава, місто часто відвідують туристи з усього світу. Воно має чудові залізничні, автобусні та повітряні сполучення.

В даний час Познань має майже 600 000 жителів. Тут навчається 100 тисяч молодих людей, з яких понад 5 тисяч – це люди з 90 країн світу. Більшість іноземних студентів приїжджають з України, Іспанії, Білорусі, Туреччини та Норвегії. Тільки в Collegium Da Vinci налічується близько 200 іноземних студентів, які навчалися в 14 різних країнах.

Collegium Da Vinci співпрацює з програмами для поліпшення вступу випускників на ринок праці. Майже 114 тис. компаній пропонують роботу тут, а рівень безробіття в Познані є одним з найнижчих у країні протягом багатьох років (1,3% – дані у червні 2018 року). Флагман міста – Міжнародний ярмарок у Познані – найбільший організатор виставок у Центральній та Східній Європі, який процвітає майже 100 років.

Collegium Da Vinci

Причиною великого інтересу до Познані є також багата історія міста та його безперечна чарівність – тут особливе згадування заслуговує краса Старого міста Відродження. У Познані розвивалася польська державність – на маленькому острові, оточеному Вартою та її притокою, перший польський правитель почав будівництво ранньосередньовічного замку, мощі якого ми можемо захоплювати і до цього дня.

1/3 території Познані – зелені зони. Тут відкрито 40 парків, через які проходить широка мережа велосипедних доріжок. Їх можна проїхати на власному або міському велосипеді, роликах або електричному скутері. Привабливою формою проведення вільного часу є також поїздка за межі міста – де можна милуватися густою мережою річок, природно утворених озер і близько 150 штучних водойм. Для активних, влітку доступні каякінг, вітровалдінг, вітрильний спорт і веслування – в цих двох останніх дисциплінах тут проводяться регулярні загальнонаціональні та міжнародні турніри; Взимку, варто спробувати свої навички льоду.

У Познані існує більше десятка театральних сцен, кінотеатрів і мультиплексів, близько 100 пабів і музичних клубів, десятки місцевих і міжнародних ресторанів, барів і кафе. Щороку, протягом 25 років, в самому серці зеленого міста, організовується фестиваль Malta Festival Poznań – в даний час один з найбільших фестивалів, присвячених перформансним мистецтвам в Європі. Регулярно тут проводяться інші міжнародні фестивалі – в тому числі і Ethno Port Festival  (музичний рай для гостей з усього світу), Dancing Poznań, Made in Chicago, Off Cinema (огляд документальних фільмів), Pyrkon (для любителів фантазії) або Mediations Biennale (фестиваль сучасного мистецтва). Багатство заходів на відкритому повітрі, організованих у Познані, концерти, вистави та виставки задовольнять кожного студента.

Collegium Da Vinci

Контактна інформація:

admissions@cdv.pl

Viber: +48 697 691 914

cdv.pl

VK-Collegium Da Vinci –высшее образование в Польше

FB- Collegium Da Vinci

Instagram- Collegium Da Vinci и cdv_united

ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
ЗНО
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Освіта та навчання у Німеччині
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Безкоштовні курси польської мови + 1500 зл щомісяця степендії для українських студентів –  університет Вістула  Варшава
Варто знати
Безкоштовні курси польської мови + 1500 зл щомісяця степендії для українських студентів –  університет Вістула  Варшава
Як проходить в умовах пандемії COVID – 19 навчальний 2020/2021 рік в литовських ВНЗ ?
Дізнайся де найкраще навчатись за кордоном
Як проходить в умовах пандемії COVID – 19 навчальний 2020/2021 рік в литовських ВНЗ ?
ЗНО 2020 – в масках та з дистанцією
ЗНО
ЗНО 2020 – в масках та з дистанцією
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Новини
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Освіта та навчання у Німеччині
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Стипендії для студентів Польщі у 2020/2021 навчальному році
Новини
Стипендії для студентів Польщі у 2020/2021 навчальному році
Професії майбутнього
Освіта в Україні
Професії майбутнього
Дякуємо, Польща: спеціальні пропозиції для українців при вступі в польські університети
Варшава
Дякуємо, Польща: спеціальні пропозиції для українців при вступі в польські університети
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Варто знати
Перспективні професії 2023: які спеціалісти в Україні можуть розраховувати на підвищення зарплат навіть під час війни?
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
IT і нові технології
Головні ризики і переваги ChatGPT (штучного інтелекту) і чи корисний ChatGPT помічник?
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Варто знати
Як влаштуватись на роботу під час навчання: варіанти активності та алгоритм дій
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
Erasmus
Erasmus+: стажування для студентів в Європі. Почни будувати кар’єру вже сьогодні!
X
Send this to a friend