Сьогодні отримати повну середню і вищу освіту може кожен, і це є незаперечним правом, наданим державою. Питання лише в тому, хто і як скористається цим правом, і чи будуть роки, витрачені на отримання диплома про вищу освіту, віддані не просто так.
Освіта за кордоном – вибір прогресивних студентів
Не секрет, що успішною людину робить зовсім не скоринка диплома, а ті знання, які їй дає якісна освіта. З чого випливає, що основними критеріями при виборі вузу є професіоналізм і практичний досвід викладацького складу і сучасність навчальних програм. На жаль, похвалитися і тим, і іншим сьогодні можуть більшою мірою тільки іноземні університети, які давно переконалися в тому, що сфера освіти досить прибуткова, щоб вкладати в її розвиток гроші.
Тому для більшості молодих людей кращим способом стати володарем диплома, конкурентного на ринку праці, визнаного у всьому світі і рентабельного з точки зору рівня подальших доходів, є вища освіта, отримана за кордоном.
Освіта за кордоном, особливо освіта в Європі, дає майбутньому фахівцю не тільки всі необхідні знання, у застосовному на практиці варіанті, але і розвиває в студента такі якості як комунікабельність, прагнення до саморозвитку, здоровий азарт конкурентної боротьби за місце під сонцем. І плюс до всього, багато європейських ВНЗ сприяють працевлаштуванню своїх студентів після отримання диплома, а також надають інші види допомоги: від консультативної до фінансової.
Освіта за кордоном – переваги
- Дипломи навчальних закладів Європи та США визнаються в усьому світі, іх нострифікація в більшості країн не вимагається.
- У процесі навчання відбувається природна і поступова адаптація до чужого менталітету і напрацьовуються потрібні в майбутньому робочі контакти.
- Освіта, отримана в престижному вузі, забезпечує швидке працевлаштування за кордоном після закінчення навчання і більш високий рівень оплати праці.
- Більшість відомих університетів працюють за програмами обміну, що дозволяє проходити стажування або продовжувати навчання в навчальному закладі іншої країни, відвідувати лекції відомих учених, брати участь в дослідженнях.
- За кілька років навчання за кордоном практично будь-який студен здатний довести рівень володіння іноземною мовою з базового до професійного, що значно збільшує шанси знайти роботу і повністю окупає всі витрати на отримання освіти за межами рідної держави.
- Освіта за кордоном в основному орієнтована на отримання студентами практичного досвіду та відпрацювання дійсно необхідних навичок.
І це далеко не весь список позитивних моментів, так як кожна країна має свою родзинку, неповторну, що відгукується десь глибоко в серці. Освіта ж отримана за кордоном, а не на території власної держави, відкриває можливість розкрити для себе тонкощі багатьох невідомих раніше культур, менталітету практично кожного куточка Європи, так як будучи студентом європейського вузу ви отримуєте право вільного пересування по території Євросоюзу, і навіть знижки на проїзд за студентською картою.
Безкоштовна освіта за кордоном
У той час, як в Україні кількість бюджетних місць у вузах скорочується, іноземні вузи навпаки пропонують все більше можливостей отримати диплом безкоштовно. Варіантів є безліч: від участі в конкурсі під час вступу, до отримання гранту або стипендії. У складних ситуаціях можна розраховувати навіть на соціальну допомогу не за гарну успішність, а унаслідок тимчасових фінансових труднощів.
Звичайно, завжди є свої «але», такі як необхідність знання державної мови країни, в якій планується навчання, або високий бал атестата, але зусилля в досягненні мети себе виправдовують. Тому, якщо ви один з тих, хто шукає куди поступити і ваша мрія – це здобута освіта за кордоном, скористайтеся нашим каталогом іноземних навчальних закладів і рекомендаціями щодо вибору професії.