Навчання та вища освіта у Англії – навчальні заклади Англії – освіта за кордоном

Столиця: Лондон
Валюта: британський фунт
Часовий пояс: UTC +1

Основна мова навчання: англійська
Структура системи освіти: дошкільна (до 5 років), початкова (8 років), середня (3-5 років), професійна ( з 16 років), вища освіта (з 18 років)
Найбільш популярні міста серед вступників: Оксфорд, Кембридж, Лондон, Единбург, Манчестер, Глазго

Щоб описати освіту у Великій Британії парою слів, досить нагадати про Оксфорд або Кембридж. Більш відомих університетів в Європі, напевно, немає, а вже тим більше з такою історією, що тягнеться в минуле глибше, ніж історія багатьох сучасних держав. Для більшості роботодавців досить уже того, що ви стали випускником одного з цих вузів. А все інше вже не буде грати особливої ​​ролі.

Навчання у Великобританії

Вища освіта в Англії поєднує в собі вікові традиції якості і перевірену реальним досвідом інформацію з сучасними методами і технологіями викладання. Серед викладацького складу важко знайти теоретика, так як за рівнем навчальних програм і їх реалізацією стежить далеко не один контролюючий орган. На вищому рівні і матеріальна база вузів Великобританії, а також інфраструктура, створена для забезпечення максимального комфорту учнів.

Ще однією важливою особливістю є тривалість підготовки на різних рівнях. Так, наприклад, диплом бакалавра можна отримати лише за 3 роки, а не за 4 як в інших країнах. А магістратура потребує лише один рік. При цьому величезна частина часу буде спрямована на отримання практичного досвіду, відпрацювання на практиці отриманої теорії.

Є правда одне “але” – атестата про повну загальну середню освіту країн пострадянського простору для вступу в британський вуз буде недостатньо, як і більшості інших країн. Тому в вузах передбачено наявність підготовчих курсів, що дозволяють студенту не тільки добрати потрібні знання, а й адаптуватися до методів навчання, мови, психологічних та соціальних відмінностей. Підтримують прагнення допомогти іноземним студентам і інші навчальні заклади (школи, мовні центри).

Для вступу на перший курс бакалаврату необхідно пройти підготовчий курс Foundation тривалістю в 1 рік. А бажаючим здобути освіту у Великій Британії в найкоротші терміни варто звернути свою увагу на курс Diploma. Його проходження дозволяє вступити відразу на 2-й курс вузу. Правда і умови відбору кандидатів, і тривалість підготовки трохи вище.

Навчання в Великобританії має такі переваги:

  • Навищий рівень престижу в усьому світі.
  • Накращі перспективи працевлаштування та рівня доходу.
  • Економія часу на проходження підготовки.
  • Можливість легально працювати в період навчання і канікул.
  • Наявність оплачуваного стажування в більшості навчальних програм.
  • Дозвіл залишитися в країні на два роки після закінчення навчання для роботи за фахом.
comments powered by HyperComments

Instagram

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.