Освіта за кордоном та навчання за кордоном, вища освіта в Україні – Куди поступати

Куди поступати – питання, яке турбує батьків та майбутніх студентів вже зі шкільної лави, адже успішний старт кар’єри, в першу чергу, залежить від якості отриманої освіти. Знання та практичні навички, отримані в навчальному закладі, обов’язково знайдуть своє застосування в майбутній професійній діяльності. Тому, якісна вища освіта – ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем своєї справи.
Виникає питання, де здобувати вищу освіту? Куди поступати, щоб не втратити дорогоцінний час даремно? Відповіді на ці запитання має освітній портал KudaPostupat.ua. На сторінках нашого порталу ви знайдете детальну інформацію про можливості та особливості навчання в Україні та за кордоном. Інформаційна освітня платформа KudaPostupat.ua підготувала для майбутніх студентів, абітурієнтів та їх батьків всю необхідну інформацію про вищі навчальні заклади України та закордоном, популярні спеціальності, професії, гранти та стипендії. Ми надаємо інформацію та покрокові інструкції, як вступити в закордонний вуз без посередників, як обрати професію, навчальний заклад за формою власності, рівнем акредитації та місцезнаходженням. Публікуємо актуальні та найсвіжіші новини про навчання в Україні та освіту за кордоном. Наші спеціалісти підготували статті, інструкції та покрокові дії, переліки необхідних документів, які потрібні для вступу в закордонні вузи для проходження навчання за кордоном.

Навчання в Україні

Навчання в Україні поділяється на середнє та вище. Вища освіта в Україні здобувається в університетах, коледжах, інститутах та академіях. Кожен навчальний заклад має свій рівень акредитації та готує першокласних спеціалістів. Навчання в Україні вважається досить престижним, тому його здобувають не тільки українці, але й іноземні студенти. Навчання в Україні влаштоване таким чином, що професійна основа частково закладається в загальноосвітніх закладах, поступити куди планує практично кожен учень. Крім того, потрібні практичні навички здобуваються під час профорієнтації, відвідування факультативів, курсів, занять з репетиторами. Їх контакти і напрями підготовки так само, як і список вузів, представлені в каталогах KudaPostupat.ua.
До основних переваг навчання в України відноситься те, що не виникає потреби змінювати місце проживання, звикати до нової культури та мови. Навчання в Україні – це можливість отримати вищу освіту в звичному середовищі, не розлучаючись з рідними і друзями, не пристосовуючись до особливостей чужого менталітету. Також, слід зазначити, що навчання в Україні коштує значно менше, ніж в інших європейських країнах, Америці чи СНД, а рівень освіти досить високий. Провідні університети України мають багатовікову історію та сильну викладацьку базу. Більшість дипломів, отриманих після навчання в Україні, визнаються у всьому світі.
Проте, останнім часом, абітурієнтів цікавить не тільки навчання в Україні, але й вища освіта в Європі та за кордоном. Саме тому пильні батьки шукають рекомендації на тему куди поступати та що це дасть їх дитині.

Чому варто навчатися за кордоном?

Сучасний світ розвивається, міжнародні кордони стають все більш відкритими. Відповідно, щоб отримати максимум можливостей самореалізації, необхідно думати про вищу освіту в більш широких масштабах, а не тільки в рамках рідної держави. Вища освіта в Європі – мрія сучасного абітурієнта. Саме з цієї причини освітній портал KudaPostupat.ua пропонує вашій увазі максимально розширений каталог зарубіжних вузів різних напрямків підготовки.

Приймаючи рішення куди поступати, варто врахувати, що вища освіта в Європі має такі переваги:

  • дипломи визнають у різних країнах, що розширює географію працевлаштування;
  • особливість закордонної освітньої системи – спрямованість на отримання практичних знань, що сприяє набуттю безцінного досвіду;
  • ретельно підготовлена ​​матеріальна база для навчання;
  • постійний контроль якості навчання спеціальними організаціями;
  • можливість паралельно отримати кілька дипломів в одному закладі за один навчальний термін;
  • кожен студент має право вибору способу навчання, при цьому після закінчення вузу отримує відповідну спеціалізацію.

Для іноземних студентів вища освіта в Європі та за кордоном – це прекрасна можливість вдосконалити володіння мовою країни, в якій проходить навчання. Спілкування з носіями мови, необхідність щодня слухати і розмовляти іноземною значно підвищують розмовний рівень. Варто наголосити, що досконале знання іноземної мови полегшує процес навчання закордоном. Також, володіння багатьма мовами, в  майбутньому, стане в нагоді під час спілкування з іноземними колегами, як закордоном, так і на території України. Обираючи країну для вступу в вуз, необхідно враховувати, що у подальшому, у цій же країні можна отримати престижну роботу та будувати кар’єру. Вища освіта в Європі відкриє нові горизонти й можливості для кожного студента.
Варто сказати, що вища освіта в Європі сьогодні доступна кожному, хто бажає її отримати. В каталогах освітнього порталу KudaPostupat.ua ви зможете знайти інформацію про всі можливості вступу, які надають країни Європи і далекого зарубіжжя, про необхідні документи для вступу, особливості навчання в тій чи іншій крайні, поради майбутнім студентам та багато іншого.

Вища освіта в Європі та за кордоном: через університет – в країну

Багато держав зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти, які здобули освіту в їх навчальних закладах і показали високі результати, залишалися в них після закінчення вузу. Це робить вибір куди поступати після школи неймовірно відповідальним для тих, хто має мрію про вищу освіту в Європі.
Проте, якщо немає бажання працювати закордоном, або ж немає такої можливості, додому ви повернетеся вже затребуваним фахівцем високого рівня, з дипломом міжнародного зразка і безцінними практичними знаннями.

Чому саме KudaPostupat.ua

На освітньому порталі KudaPostupat.ua усі бажаючі мають можливість відшукати потрібний вуз для навчання в Україні, чи отримання освіти в Європі. На нашому сайті зібрано 5746 навчальних закладів різного типу з усього світу.

Освітній портал KudaPostupat.ua надає актуальну інформацію про рейтинги закордонних вузів, перелік необхідних документів, особливості вступу і навчання у Польщі, Німеччині, Франції, Великобританії, Австрії та інших країнах. За допомогою фільтру, ви маєте можливість налаштувати критерії пошуку, обравши країну навчання (36 можливих), місто (510 варіантів) та спеціалізацію (із 28 запропонованих). Також можна здійснити пошук вузу в залежності від його типу, форми власності, рівня кваліфікації та акредитації. Ви будете мати можливість порівняти навчальні заклади по всім критеріям і обрати найкращий, щоб вища освіта в Європі принесла вам задоволення.

Вища освіта в Європі та за кордоном необов’язково повинна бути дорогою.  На нашому сайті представлені не тільки платні вузи, але й такі, де можна навчатися за державні кошти. Саме тому інформаційний освітній портал KudaPostupat.ua розробив зручний фільтр для легкого пошуку установ з державною та приватною формою власності, щоб майбутньому студенту було зручно відшукати потрібний вуз.

Не варто переплачувати посередникам, які будуть займатися питанням вашого вступу у закордонний вуз. З порталом KudaPostupat.ua кожен бажаючий має можливість самостійно подати документи для вступу у будь-який навчальний заклад і отримати вищу освіту за кордоном. Це надзвичайно спрощує процедуру вступу, а також значно заощаджує кошти.

Якщо ви ще не визначилися, яку саме професію бажаєте здобути і чим займатися решту життя, тоді пропонуємо переглянути ТОП-60 найпрестижніших професій за версією освітнього порталу KudaPostupat.ua. Ми зібрали найперспективніші професії, які будуть затребувані на міжнародному ринку найближчі роки. На сайті представлено детальний опис кожної з них, перспективи працевлаштування, орієнтовний список обов’язків спеціаліста та на яких спеціальностях потрібно вчитися, щоб працювати за обраним напрямком. Інформацію, як поступити в закордонний вуз та перелік документів для вступу ви знайдете на нашому сайті.

Також, на освітньому порталі KudaPostupat.ua, зібрана найбільш повна база грантів на навчання від міжнародних організацій, фондів та навчальних закладів. Кожен студент, який їде на  навчання в Європі і потребує фінансової підтримки, має можливість отримати грант на навчання або щомісяця отримувати стипендію на оплату житла та проживання. На сайті є інформація про те, хто може отримувати гранти, які документи для цього потрібні та на які витрати можуть піти ці кошти.

Освітній портал KudaPostupat.ua зібрав для вас всю необхідну інформацію про найпопулярніші країни для проходження навчання закордоном. Вища освіта в Європі, а саме: в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Чехії, Австрії, Іспанії, Італії – сьогодні доступна кожному. На сайті KudaPostupat.ua ви знайдете багато корисної інформації про систему освіти в різних країнах, цікаві факти про навчання закордоном, іспити, умови вступу, навчальний рік, стипендії, переваги та відмінності навчання, стажування, вартість отримання освіти, проживання, харчування, проїзд.

Ми зібрали інформацію про найпопулярніші країни серед іноземних студентів, включно з дошкільною та початковою освітою, особливостями середньої школи. На освітньому порталі KudaPostupat.ua зібрана інформація про закордоні вузи та відмінності в системах освіти, про переваги та недоліки кожного окремого навчального закладу. Важлива інформація про умови вступу, навчальний рік, тривалість навчання, іспити, стипендії, наукові ступені та дипломи. Ми розповідаємо про можливості проходження практики в іноземних країнах та стажування, вартість навчання.

Тому, якщо ви дійсно хочете дізнатися куди поступати вам чи вашій дитині, стежте за оновленнями каталогів і блогу освітнього порталу KudaPostupat.ua і отримуйте для себе щодня незліченну кількість корисної інформації про освіту.

Освіта в Любліні
Люблін
Освіта в Любліні
Освіта для любителів музики
Новини
Освіта для любителів музики
Пробне ЗНО 2021 – коли відбудеться, та коли реєструватись
ЗНО
Пробне ЗНО 2021 – коли відбудеться, та коли реєструватись
Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі
Новини
Як скласти резюме для пошуку роботи в Польщі
Освіта в Варшаві
Варшава
Освіта в Варшаві
Втілюємо мрії разом – вища освіта у Франції
Варто знати
Втілюємо мрії разом – вища освіта у Франції
Робота для студента в Польщі – особливості працевлаштування
Варто знати
Робота для студента в Польщі – особливості працевлаштування
Швейцарські федеральні стипендії
MBA
Швейцарські федеральні стипендії
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
ЗНО
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Освіта та навчання у Польщі
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Освіта в Кракові
Краків
Освіта в Кракові
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Новини
Дізнайся інформацію про вступ “на живо”!
Вступ до Німеччини під час Covid-19. Як вступити до Німецького університету  в 2021 році ?
Без категории
Вступ до Німеччини під час Covid-19. Як вступити до Німецького університету  в 2021 році ?
Вся правда про навчання в  Чехії в умовах пандемії COVID – 19
Варто знати
Вся правда про навчання в Чехії в умовах пандемії COVID – 19
IELTS та TOEFL – тести на знання англійської мови
Новини
IELTS та TOEFL – тести на знання англійської мови
Професії майбутнього
Освіта в Україні
Професії майбутнього
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Освіта та навчання у Німеччині
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Чи потрібне ЗНО, ДПА для вступу за кордон
ЗНО
Чи потрібне ЗНО, ДПА для вступу за кордон
Програма  Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Освіта та навчання у Німеччині
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Популярні професії
Популярні
Популярні професії
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Новини України
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Освіта в Кракові
Краків
Освіта в Кракові
W jaki sposób uniwersytety mogą szybko dostosować się do nowego środowiska ?
Освіта та навчання у Польщі
W jaki sposób uniwersytety mogą szybko dostosować się do nowego środowiska ?
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Освіта та навчання у Польщі
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Send this to a friend