Іміджмейкер – це фахівець, який працює в індустрії краси та займається створенням ефектного образу для клієнта. Професія стане до душі креативним студентам, які люблять створювати щось нове, схильні до вивчення психології та культурології. Професія іміджмейкера відрізняється від звичайного стиліста тим, що даний фахівець змінює не тільки зовнішній вигляд клієнта, але і його поведінковий фактор: напрямок думок, мотивацію, манеру спілкування в соціумі та позиціювання себе у суспільстві. Він кардинально змінює життя людини, адже створює абсолютно нову особистість.
Іміджмейкер отримав широку популярність серед зірок театру та кіно, політиків та бізнесменів. Завдяки створеному образу люди можуть впливати на оточення, домагатися бажаного та досягати поставлених цілей. Кожна медійна особистість має свого іміджмейкера, який опрацьовує образ клієнта «від» і «до», створюючи конкурентоспроможну картинку.
Обов’язки іміджмейкера:
- Оцінка потреб клієнта та опрацювання варіантів реалізації поставленої мети;
- Аналіз думки громадськості;
- Підбір одягу, зачіски, індивідуального стилю на різні громадські та культурні заходи з урахуванням сучасних модних трендів;
- Створення цілісного образу клієнта, включаючи його поведінку, мову, позування, і т.д.
Таким чином, іміджмейкер забезпечує клієнта всім необхідним для створення нового індивідуального образу, який допоможе йому в досягненні бажаного результату.
Щоб стати іміджмейкером не обов’язково закінчувати вуз за напрямом «дизайн». Іміджмейкер може здобути середню спеціальну освіту та пройти навчальні курси, або закінчити спеціальну школу стилістів.
Ідеальний здобувач на цю посаду повинен мати хороший смак, аналітичний склад розуму та просторову уяву; має вміти розташувати до себе людину та знайти з ним спільну мову. Робота іміджмейкера престижна та високооплачувана. В середньому, цей фахівець за місяць роботи отримує від 500 до 1500 доларів. Іміджмейкер знайде роботу в шоу-бізнесі, в журналах моди, шоу-румах та на медіа-просторі. Напрацювавши свою клієнтуру, іміджмейкер може відкрити свою справу, та отримувати прибуток в рази більше, ніж працюючи на великі модні компанії.
Знайти роботу відразу після закінчення університету або курсів досить складно, тому рекомендуємо шукати підробіток ще в процесі навчання, в якості помічника стиліста. Це допоможе швидше та успішніше побудувати кар’єру в модній сфері.