Опольський політехнічний університет

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

 Опольський політехнічний університет – це провідний вищий технічний навчальний заклад, в якому успішно поєднані сучасні методи навчання та багаторічні традиції європейської системи освіти. На сьогоднішній день Політехнічний університет в Ополю є  одним з найбільш швидко розвиваючих  в Польщі. Абітурієнтам  пропонується широкий спектр (28) не лише технічних спеціальностей, а також можна здобути спеціальність з економіки та управління, туризму, фізичної культури і фізіотерапії. В університеті  навчаються понад 7 тисяч студентів з більше, аніж 20 країн світу. Завдяки команді висококваліфікованих викладачів та науковців, потенціал навчального закладу постійно зростає. Університет також запрошує навчатися до аспірантури і докторантури, пропонує здобути післядипломну освіту, проводить різні курси і тренінги. Завдяки налагодженій тісній співпраці університету з різними місцевими та європейськими фірмами, студенти, окрім теоретичних знань, набувають практичні  навики та уміння.

Опольський політехнічний університет складається з 7 факультетів:

 • Факультет Будівництва та Архітектури
 • Факультет Електротехніки, Автоматизації та Інформатики
 • Факультет Механіки
 • Факультет Інженерії виробництва і Логістики
 • Факультет Економіки і Управління
 • Факультет Фізичного Виховання і Фізіотерапії
 • Факультет Технічних Систем (в місті Кендзежин-Козле)

Студенти мають доступ до європейських і світових стипендіальних програм, які дають можливість навчання за кордоном приймаючи участь у програмі Erasmus+, а також у літніх і зимових міжнародних школах. Окрім того, в університеті функціонує Центр Співпраці Польща-Китай, який пропонує нашим студентам безкоштовно вивчати китайську мову і прийняти участь у стипендіальних програмах з можливістю відвідати Китай.

Навчаючись в Опольському політехнічному університеті, окрім якісної освіти, студенти мають можливість розвивати свої здібності у численних наукових товариствах, займатися у спортивно-рекреаційних осередках і приймати участь у різних соціально-культурних програмах.

 Місто Ополе і Опольське воєводство

Опольський регіон поєднує в собі безліч туристичних пам’яток і цінностей польської культури. Захоплюючі пейзажі Опавских гір, безкраї ліси, блакитні озера і річки на довгий час залишаються в пам’яті відвідувачів.

Місто Ополе є столицею Опольського воєводства, розташоване в південно-західній частині Польщі на річці Одра. Місто поєднує виняткові польські, німецькі та чеські традиції, приховує у своїх мурах численні скарби та легенди, славиться чисельними замками, готелями і смачною кухнею та цікавими культурно-розважальними заходами. Щороку тут відбувається фестиваль польських пісень, але крім цього місто також організовує безліч розважальних і культурних заходів, а саме: Опольскі «Театральні конфронтації» і так званий кінофестиваль «Опольскі лами» та «Фестиваль авторської пісні».

Ополе – це місто по праву вважається найбільшим адміністративним, культурним і науковим центром регіону з унікальною регіональною культурою, традиціями і сприятливою для туристів атмосферою. Чисельність населенням – близько 130 тис осіб.

 ФАКУЛЬТЕТ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ

Програма навчання для студентів Факультету Будівництва та Архітектури охоплює питання механіки будівельних конструкцій, сейсмічну й вітрову інженерію, результати теплового впливу на будівельні конструкції, вогнестійкість, термомеханіку, взаємодію будівельних конструкцій з грунтами, сучасні проблеми будівництва, фізика будови, проектування будівельних матеріалів в галузі композиційних матеріалів на основі цементно-гіпсових в’яжучих, ресурси і використання промислових відходів у виробництві будівельних матеріалів.

Науковий потенціал співробітників факультету дозволяє проводити дослідження за найвищими стандартами, що підтверджується їх досягненнями, оціненими як в країні, так і у всьому світі. Факультет співпрацює з багатьма зарубіжними технічними університетами, у тому числі з Австрії, Чехії, Німеччини, Росії, Словаччини, Італії і України, завдяки чому існує широкий спектр спільних семінарів, наукових публікацій та проектів.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Архітектура: 

інженер-архітектор (рівень бакалавр) – 7 семестрів, денна форма навчання;

магістр інженер-архітектор – 3 семестри, денна форма навчання.

Будівництво:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів,  денна і заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри,  денна і заочна форма навчання.

 

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ, АВТОМАТИКИ та ІНФОРМАТИКИ

Навчання на факультеті електротехніки, автоматики та інформатики – це можливість отримати якісну і престижну освіту в області комп’ютерних технологій, а також гарантоване працевлаштування у високотехнологічних компаніях ІТ-індустрії та бізнесу. Співробітники та студенти факультету володіють усіма необхідними засобами для проведення досліджень і наукової роботи в таких областях, як електротехніка, електроніка, управління та комп’ютерна інженерія. Випускники факультету отримують ступінь інженера. Заняття проводяться польською або англійською мовою, а для студентів, які вивчають спеціальність «Інформатика» – за двомовною системою: польсько-англійською і польсько-німецькою.

Автоматизація і робототехніка:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів,  денна форма навчання /8 семестрів,  заочна  форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри,  денна форма навчання/ 4 семестри, заочна форма навчання.

Інформатика:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів,  денна форма навчання/8 семестрів, заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна форма навчання/4 семестри, заочна форма навчання.

Біомедична інженерія:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна форма навчання.

Електротехніка:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів,  денна форма навчання/8 семестрів,  заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна форма навчання/4 семестри, заочна форма навчання.

Технології поновлюваних джерел енергії:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна форма навчання.

Промислова електроніка:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестри, тільки денна форма навчання.

Спеціальності, які пропонує факультет англійською мовою:

 • COMPUTER ENGINEERING – bachelor program (BSc)

 

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ та УПРАВЛІННЯ

Факультет економіки та управління має свої традиції і багатий досвід щодо підготовки бакалаврів і магістрів. Основна наукова діяльність факультету ціленаправлена на: сталий соціально-економічний та екологічний розвиток регіону, дослідження впливу трансформації системи на демографічну ситуацію та суспільну освіту, міграцію, регіональний розвиток Польщі після вступу до Європейського Союзу, право, спільну зовнішню політику і безпеку ЄС. В рамках дослідницьких програм працівники факультету беруть участь у багатьох проектах, які фінансуються з фондів Європейського Союзу, а також співпрацюють з урядовими організаціями та промисловими підприємствами.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Адміністрація:

бакалавр – 6 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Економіка:

бакалавр – 6  семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр – 4 семестри, денна і заочна форма навчання.

Управління:

бакалавр – 6 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр – 4 семестри, денна і заочна форма навчання.

Спеціальності, які пропонує факультет англійською мовою:

 • MANAGEMENT – master program (MSc)

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРІЇ ВИРОБНИЦТВА і ЛОГІСТИКИ

На факультеті проводиться професійна підготовка студентів, не тільки з таких основних предметів, як математика, алгебра з геометрією, математичний аналіз, а також з математичної статистики, теорії ймовірності, операційних досліджень, окремих мов програмування, інформатики, бази даних, комп’ютерних мереж, технології продукції харчування і основи раціонального харчування. Крім того, навчальна база факультету є збагачена тематикою, пов’язаною з інженерії навколишнього середовища, логістики, техніки виробництва і багатьох інших предметів з технічних наук.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Інженерія безпеки:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів,  денна і заочна форма навчання.

Логістика:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна і заочна форма навчання.

Харчова технологія та живлення людини:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Управління і інженерія продукції:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна і заочна форма навчання.

Спеціальності, які пропонує факультет англійською мовою:

 • MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING – bachelor program (BSc)
 • FOOD TECHNOLOGY AND HUMAN NUTRITION – bachelor program (BSc)
 • LOGISTICS ENGINEERING – master program (MSc)

 

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ і ФІЗІОТЕРАПІЇ

Факультет об’єднує викладачів, фізіотерапевтів, любителів туризму та відпочинку з усього регіону. Успішно співпрацює з провідними медичними центрами, а також з підприємствами і науковими центрами Польщі та Європи. Сфера інтересів науковців факультету охоплює широкий спектр питань, що стосуються пацієнтів з різними захворюваннями, а також спортсменів (любителів і професіоналів) таких видів спорту, як: гандбол, футбол, хокей, баскетбол, плавання, велоспорт тощо. Програма досліджень включає в себе: рівень фізичної підготовки, адаптацію організму людини до поступового фізичного навантаження, перспективи фізичного розвитку.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Фізіотерапія:

бакалавр – безперервне навчання зі здобуттям ступеня магістра 10 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр – 4 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Туризм і рекреація:

бакалавр – 6 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр – 4 семестри, денна і заочна форма навчання.

Фізичне виховання:

бакалавр – 6 семестрів,  денна і заочна форма навчання;

магістр – 4 семестри,  денна і заочна форма навчання.

МЕХАНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Факультет є одним з найбільш модернізованих підрозділів Опольського політехнічного університету. Це є сучасний обладнаний центр досліджень і навчання на польському ринку, який має міцні зв’язки з промисловістю і ефективно розвиває міжнародну співпрацю. Студенти факультету здобувають технічні знання і практичні навички, завдяки спеціалізованим предметам, які підготував науково-викладацький склад факультету. Крім того, факультет машинобудування також пропонує дві спеціальності, що викладаються англійською мовою.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Енергетика та Інженерія навколишнього середовища: (новинка!)

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Авіація та космонавтика: (новинка!)

інженер (рівень бакалавр) – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Механіка та машинобудування:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, денна і заочна форма навчання.

Мехатроніка:

інженер (рівень бакалавр)  – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання;

магістр інженер – 3 семестри, тільки денна форма навчання.

Промисловий дизайн: (новинка!)

інженер (рівень бакалавр) – 7 семестрів, денна і заочна форма навчання.

Спеціальності, які пропонує факультет англійською мовою:

 • ENVIRONMENTAL ENGINEERING – master program (MSc)
 • MECHANICAL ENGINEERING – bachelor program (BSc) / master program (MSc)

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРІЇ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

Факультет технічних систем – це  наймолодший з усіх факультетів  Опольського політехнічного університету, який пропонує студентам унікальні спеціальності з практичним профілем. Студенти факультету мають можливість отримати знання  в галузі архітектури комп’ютерних систем, програмування сучасних промислових машин та іншого високоспеціалізованого обладнання, хімічних наук та біосистем. Факультет має сучасну спеціалізовану лабораторну інфраструктуру, а практичні уміння та навички, які студенти здобувають під час навчання, полегшують майбутнім випускникам працевлаштування в чисельних промислових підприємствах, зокрема, пов’язаних з виробництвом продуктів харчування і переробкою сільськогосподарської сировини.

Спеціальності, які пропонує факультет:

Промислові комп’ютерні технології: 

інженер (рівень бакалавр)  – 8 семестрів,  денна і заочна форма навчання.

Біотехнічні системи:

інженер (рівень бакалавр)  – 8 семестрів,  денна і заочна форма навчання.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ:

◦Анкета – заява (внесення всіх даних у реєстраційну систему латинськими літерами, прізвище та ім’я як в закордонному паспорті);

◦Атестат про повну середню загальну освіту (виданий за кордоном) з додатком, завірені апостилем і перекладені на польську мову присяжним перекладачем (або нотаріально завірені).

◦Сертифікат, що підтверджує достатній рівень підготовки і знання польської мови абітурієнта для навчання польською мовою (може бути виданий безпосередньо Опольським Політехнічним Університетом за результатами іспиту).

◦Оригінал медичної довідки, що підтверджує відсутність протипоказань для навчання на відповідному відділенні за обраною формою навчання з перекладом на польську (не вимагає нотаріального завірення).

◦Скан-копія закордонного паспорта (перша сторінка) або іншого документа, що дає право перебування на території Польщі.

◦Фоторгафія (згідно з вимогами, вказаними в реєстраційній системі), котру необхідно додати в свій особистий аккаунт реєстраційної системи https://irk4.po.edu.pl/

 Магістратура

◦Анкета – заява (внесення всіх даних у реєстраційну систему латинськими літерами, прізвище та ім’я як в закордонному паспорті);

◦Диплом про вищу освіту (бакалавра!) разом з додатком, завірені апостилями та перекладені на польську мову присяжним перекладачем (або нотаріально завірені) для попереднього порівняння та оцінки Декана.

◦Оригінал медичної довідки, що підтверджує відсутність протипоказань для навчання на відповідному відділенні за обраною формою навчання з перекладом на польську (не вимагає нотаріального завірення).

◦Скан-копія закордонного паспорта (перша сторінка) або іншого документа, що дає право перебування на території Польщі.

◦Фоторгафія (згідно з вимогами, вказаними в реєстраційній системі), котру необхідно додати в свій особистий аккаунт реєстраційної системи https://irk4.po.edu.pl/

Реєстраційний внесок – 85 PLN

Впродовж курсу навчання усі без винятку студенти можуть проживати у сучасних комфортабельних гуртожитках за доступною ціною!

Опольський  Політехнічний Університет має чотири гуртожитки:

 • PRYZMA
 • ZYGZAK
 • ZAŚCIANEK
 • SOKRATES

Pryzma, Zygzak, Zaścianek розташовані по вулиці Миколайчика (ul. Mikołajczyka 16) і об’єднані  в єдиний центр (Łącznik), в якому знаходиться:

 • Конференц-центр
 • Центр Обслуги Студента (COS)
 • Студентська їдальня (STREFA)

Гуртожиток Sokrates знаходиться за адресою  вул. Малопольська (ul. Małopolska 22).

В гуртожитку є  кімнати спеціально обладнані для осіб з обмеженими можливостями.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Новини України
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Втілюємо мрії разом – вища освіта у Франції
Варто знати
Втілюємо мрії разом – вища освіта у Франції
Освіта в Варшаві
Варшава
Освіта в Варшаві
Менеджер відеоігор – нова перспективна спеціальність
Навчання за кордоном
Менеджер відеоігор – нова перспективна спеціальність
Освіта в Кракові
Краків
Освіта в Кракові
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Німеччина
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Топ-10 професій без вищої освіти
Новини
Топ-10 професій без вищої освіти
Вартість навчання в Польщі
Новини
Вартість навчання в Польщі
Хто має право на пільговий вступ 2020 – пояснення МОН України
Новини
Хто має право на пільговий вступ 2020 – пояснення МОН України
Проведення онлайн презентацій польських вузів
Польща
Проведення онлайн презентацій польських вузів
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
ЗНО
ЗНО 2020 не відміняється – нові правила та умови проведення тестування
Академмістечка Познані
Академмістечка Польщі
Академмістечка Познані
ВСТУП У ВЕРЕСНІ ДО ПОЛЬЩІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!!!
Варто знати
ВСТУП У ВЕРЕСНІ ДО ПОЛЬЩІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!!!
Професії майбутнього
Освіта в Україні
Професії майбутнього
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Німеччина
Освіта в Німеччині без грошей та іспитів в 2020
Чи потрібне ЗНО, ДПА для вступу за кордон
ЗНО
Чи потрібне ЗНО, ДПА для вступу за кордон
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Німеччина
Програма Німеччини ZAV – як знайти роботу в Germany в 2020 році
Популярні професії
Популярні
Популярні професії
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Новини України
Як університети можуть швидко адаптуватися до нового середовища?
Освіта в Кракові
Краків
Освіта в Кракові
W jaki sposób uniwersytety mogą szybko dostosować się do nowego środowiska ?
Польща
W jaki sposób uniwersytety mogą szybko dostosować się do nowego środowiska ?
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Польща
Чому я вибрала вищу освіту і життя в Польщі?
Університети Польщі – як знайти університет мрії
Навчання за кордоном
Університети Польщі – як знайти університет мрії
ТОП-10 найбільш затребуваних професій в Україні
Варто знати
ТОП-10 найбільш затребуваних професій в Україні
Send this to a friend