ПРИМІТКА: на нашому порталі постійно доступні відеопрезентації університетів. БІЛЬШЕ ТУТ
Акції та пропозиції
Популярні новини
Підберіть ідеальний ВНЗ

Плануєш отримати вищу освіту, не знаєш яку обрати спеціальність чи країну, скористайся нашим пошуком

5746
Університетів
36
Країн
Визначте, наскільки Ви готові до навчання за кордоном

Пройди безкоштовний тест та дізнайся відповіді на всі питання всього за 5 хвилин!

test Пройти тест
Професія вашої дитини за тестом Леонардо да Вінчі

Проходити тест на профорієнтацію онлайн набагато зручніше, ніж заповнення купи паперових бланків з наступним розрахунком результатів.

test Пройти тест
Як знайти польське коріння: лише актуальна та свіжа інформація
Знайти польське коріння — це відмінний привід, щоб звернутися в архіви і підняти джерело інформації про своє походження
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ Як знайти польське коріння: лише актуальна та свіжа інформація
Останні новини
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Варто знати
ТОП-24 професії у 2024 році. Чому вчитися, щоб бути на гребні успіху?
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Варто знати
Куди поступати після 11 класу: варіанти продовження освіти в Україні та безкоштовне навчання за кордоном
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
Варто знати
Усе, що потрібно знати про особливості водіння в Польщі
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
IT і нові технології
ТОП-25 найбільш затребуваних професій у Європі: вибираємо спеціальність, з якою ви точно не залишитесь без грошей
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?
IT і нові технології
ТОП-25 затребуваних професій 2023: де шукати цікаву роботу з високими зарплатами?

Освіта за кордоном та навчання за кордоном, вища освіта в Україні – Куди поступати

Куди поступати – питання, яке турбує батьків та майбутніх студентів вже зі шкільної лави, адже успішний старт кар’єри, в першу чергу, залежить від якості отриманої освіти. Знання та практичні навички, отримані в навчальному закладі, обов’язково знайдуть своє застосування в майбутній професійній діяльності. Тому, якісна вища освіта – ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем своєї справи.
Виникає питання, де здобувати вищу освіту? Куди поступати, щоб не втратити дорогоцінний час даремно? Відповіді на ці запитання має освітній портал KudaPostupat.ua. На сторінках нашого порталу ви знайдете детальну інформацію про можливості та особливості навчання в Україні та за кордоном. Інформаційна освітня платформа KudaPostupat.ua підготувала для майбутніх студентів, абітурієнтів та їх батьків всю необхідну інформацію про вищі навчальні заклади України та закордоном, популярні спеціальності, професії, гранти та стипендії. Ми надаємо інформацію та покрокові інструкції, як вступити в закордонний вуз без посередників, як обрати професію, навчальний заклад за формою власності, рівнем акредитації та місцезнаходженням. Публікуємо актуальні та найсвіжіші новини про навчання в Україні та освіту за кордоном. Наші спеціалісти підготували статті, інструкції та покрокові дії, переліки необхідних документів, які потрібні для вступу в закордонні вузи для проходження навчання за кордоном.

Навчання в Україні

Навчання в Україні поділяється на середнє та вище. Вища освіта в Україні здобувається в університетах, коледжах, інститутах та академіях. Кожен навчальний заклад має свій рівень акредитації та готує першокласних спеціалістів. Навчання в Україні вважається досить престижним, тому його здобувають не тільки українці, але й іноземні студенти. Навчання в Україні влаштоване таким чином, що професійна основа частково закладається в загальноосвітніх закладах, поступити куди планує практично кожен учень. Крім того, потрібні практичні навички здобуваються під час профорієнтації, відвідування факультативів, курсів, занять з репетиторами. Їх контакти і напрями підготовки так само, як і список вузів, представлені в каталогах KudaPostupat.ua.
До основних переваг навчання в України відноситься те, що не виникає потреби змінювати місце проживання, звикати до нової культури та мови. Навчання в Україні – це можливість отримати вищу освіту в звичному середовищі, не розлучаючись з рідними і друзями, не пристосовуючись до особливостей чужого менталітету. Також, слід зазначити, що навчання в Україні коштує значно менше, ніж в інших європейських країнах, Америці чи СНД, а рівень освіти досить високий. Провідні університети України мають багатовікову історію та сильну викладацьку базу. Більшість дипломів, отриманих після навчання в Україні, визнаються у всьому світі.
Проте, останнім часом, абітурієнтів цікавить не тільки навчання в Україні, але й вища освіта в Європі та за кордоном. Саме тому пильні батьки шукають рекомендації на тему куди поступати та що це дасть їх дитині.

Чому варто навчатися за кордоном?

Сучасний світ розвивається, міжнародні кордони стають все більш відкритими. Відповідно, щоб отримати максимум можливостей самореалізації, необхідно думати про вищу освіту в більш широких масштабах, а не тільки в рамках рідної держави. Вища освіта в Європі – мрія сучасного абітурієнта. Саме з цієї причини освітній портал KudaPostupat.ua пропонує вашій увазі максимально розширений каталог зарубіжних вузів різних напрямків підготовки.

Приймаючи рішення куди поступати, варто врахувати, що вища освіта в Європі має такі переваги:

  • дипломи визнають у різних країнах, що розширює географію працевлаштування;
  • особливість закордонної освітньої системи – спрямованість на отримання практичних знань, що сприяє набуттю безцінного досвіду;
  • ретельно підготовлена ​​матеріальна база для навчання;
  • постійний контроль якості навчання спеціальними організаціями;
  • можливість паралельно отримати кілька дипломів в одному закладі за один навчальний термін;
  • кожен студент має право вибору способу навчання, при цьому після закінчення вузу отримує відповідну спеціалізацію.

Для іноземних студентів вища освіта в Європі та за кордоном – це прекрасна можливість вдосконалити володіння мовою країни, в якій проходить навчання. Спілкування з носіями мови, необхідність щодня слухати і розмовляти іноземною значно підвищують розмовний рівень. Варто наголосити, що досконале знання іноземної мови полегшує процес навчання закордоном. Також, володіння багатьма мовами, в  майбутньому, стане в нагоді під час спілкування з іноземними колегами, як закордоном, так і на території України. Обираючи країну для вступу в вуз, необхідно враховувати, що у подальшому, у цій же країні можна отримати престижну роботу та будувати кар’єру. Вища освіта в Європі відкриє нові горизонти й можливості для кожного студента.
Варто сказати, що вища освіта в Європі сьогодні доступна кожному, хто бажає її отримати. В каталогах освітнього порталу KudaPostupat.ua ви зможете знайти інформацію про всі можливості вступу, які надають країни Європи і далекого зарубіжжя, про необхідні документи для вступу, особливості навчання в тій чи іншій крайні, поради майбутнім студентам та багато іншого.

Вища освіта в Європі та за кордоном: через університет – в країну

Багато держав зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти, які здобули освіту в їх навчальних закладах і показали високі результати, залишалися в них після закінчення вузу. Це робить вибір куди поступати після школи неймовірно відповідальним для тих, хто має мрію про вищу освіту в Європі.
Проте, якщо немає бажання працювати закордоном, або ж немає такої можливості, додому ви повернетеся вже затребуваним фахівцем високого рівня, з дипломом міжнародного зразка і безцінними практичними знаннями.

Чому саме KudaPostupat.ua

На освітньому порталі KudaPostupat.ua усі бажаючі мають можливість відшукати потрібний вуз для навчання в Україні, чи отримання освіти в Європі. На нашому сайті зібрано 5746 навчальних закладів різного типу з усього світу.

Освітній портал KudaPostupat.ua надає актуальну інформацію про рейтинги закордонних вузів, перелік необхідних документів, особливості вступу і навчання у Польщі, Німеччині, Франції, Великобританії, Австрії та інших країнах. За допомогою фільтру, ви маєте можливість налаштувати критерії пошуку, обравши країну навчання (36 можливих), місто (510 варіантів) та спеціалізацію (із 28 запропонованих). Також можна здійснити пошук вузу в залежності від його типу, форми власності, рівня кваліфікації та акредитації. Ви будете мати можливість порівняти навчальні заклади по всім критеріям і обрати найкращий, щоб вища освіта в Європі принесла вам задоволення.

Вища освіта в Європі та за кордоном необов’язково повинна бути дорогою.  На нашому сайті представлені не тільки платні вузи, але й такі, де можна навчатися за державні кошти. Саме тому інформаційний освітній портал KudaPostupat.ua розробив зручний фільтр для легкого пошуку установ з державною та приватною формою власності, щоб майбутньому студенту було зручно відшукати потрібний вуз.

Не варто переплачувати посередникам, які будуть займатися питанням вашого вступу у закордонний вуз. З порталом KudaPostupat.ua кожен бажаючий має можливість самостійно подати документи для вступу у будь-який навчальний заклад і отримати вищу освіту за кордоном. Це надзвичайно спрощує процедуру вступу, а також значно заощаджує кошти.

Якщо ви ще не визначилися, яку саме професію бажаєте здобути і чим займатися решту життя, тоді пропонуємо переглянути ТОП-60 найпрестижніших професій за версією освітнього порталу KudaPostupat.ua. Ми зібрали найперспективніші професії, які будуть затребувані на міжнародному ринку найближчі роки. На сайті представлено детальний опис кожної з них, перспективи працевлаштування, орієнтовний список обов’язків спеціаліста та на яких спеціальностях потрібно вчитися, щоб працювати за обраним напрямком. Інформацію, як поступити в закордонний вуз та перелік документів для вступу ви знайдете на нашому сайті.

Також, на освітньому порталі KudaPostupat.ua, зібрана найбільш повна база грантів на навчання від міжнародних організацій, фондів та навчальних закладів. Кожен студент, який їде на  навчання в Європі і потребує фінансової підтримки, має можливість отримати грант на навчання або щомісяця отримувати стипендію на оплату житла та проживання. На сайті є інформація про те, хто може отримувати гранти, які документи для цього потрібні та на які витрати можуть піти ці кошти.

Освітній портал KudaPostupat.ua зібрав для вас всю необхідну інформацію про найпопулярніші країни для проходження навчання закордоном. Вища освіта в Європі, а саме: в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Чехії, Австрії, Іспанії, Італії – сьогодні доступна кожному. На сайті KudaPostupat.ua ви знайдете багато корисної інформації про систему освіти в різних країнах, цікаві факти про навчання закордоном, іспити, умови вступу, навчальний рік, стипендії, переваги та відмінності навчання, стажування, вартість отримання освіти, проживання, харчування, проїзд.

Ми зібрали інформацію про найпопулярніші країни серед іноземних студентів, включно з дошкільною та початковою освітою, особливостями середньої школи. На освітньому порталі KudaPostupat.ua зібрана інформація про закордоні вузи та відмінності в системах освіти, про переваги та недоліки кожного окремого навчального закладу. Важлива інформація про умови вступу, навчальний рік, тривалість навчання, іспити, стипендії, наукові ступені та дипломи. Ми розповідаємо про можливості проходження практики в іноземних країнах та стажування, вартість навчання.

Тому, якщо ви дійсно хочете дізнатися куди поступати вам чи вашій дитині, стежте за оновленнями каталогів і блогу освітнього порталу KudaPostupat.ua і отримуйте для себе щодня незліченну кількість корисної інформації про освіту.

Вища освіта в Польщі одна з найбільш привабливих та доступних для сучасних абітурієнтів.  Причиною такої тенденції є доступність, оптимальна система ціноутворення, широкий спектр навчальних спеціальностей, зручність в проживанні та ін. В останні роки, рівень навчання молодих фахівців в Польщі активно просунувся вперед і ця тенденція до поліпшення триває понині.  Збільшується не тільки кількість університетів, навчальних напрямків, але й якість надання знань.

Навчання в Польщі дозволяє отримати якісну освіту європейського зразка, а також провести кілька років в університетах сучасного типу або в тих, які були побудовані ще в 14 столітті.

Вища освіта в Польщі має подібні принципи та схеми, як і в інших країнах ЄС.  До того ж, уряд країни прийняв закон, завдяки якому іноземні абітурієнти отримали право вступати до університетів Польщі на таких же умовах, як і місцеві жителі.  Це рішення було своєчасним та правильним, адже на місця поляків, які вирушили навчатися в країни ЄС, змогли приїхати не менш здібні, талановиті іноземці. Кількість бажаючих вступити до університетів Польщі щорічно зростає, тому уряд зацікавлений в тому, щоб максимально поліпшити, спростити перебування в країні іноземних студентів.

Таким чином, для іноземних абітурієнтів, вища освіта в Польщі стає реальною, вони мають шанс навчатися в вузах з Болонською системою освіти.

Для українських випускників університети в Польщі привабливі тим, що знаходяться порівняно недалеко та мають зручне транспортне сполучення.

Навчання в Польщі має ще одну важливу перевагу – відсутність спеціалізованої підготовки перед вступом.  Для того, щоб почати навчання в Польщі, досить мати атестат (11 класів), а головне – бажання отримати якісну освіту.  Деякі університети Польщі виставляють додаткові вимоги, але цю інформацію варто уточнювати в кожному окремому випадку.  Вища освіта в Польщі варта того, щоб подолати можливі перешкоди.

Навчання в Польщі – як знайти і вступити в університети Польщі – освіта за кордоном
Приватні ВНЗ Польщі
5746

Приватні ВНЗ Польщі розкидані по всій території країни і складають гідну конкуренцію державним університетам. Приватні вузи мають сучасні програми навчання, роблять акцент на розвитку практичних навичок студентів, приділяють особливу увагу адаптації системи навчання під актуальні вимоги ринку праці. Приватні університети лояльні до своїх студентів в організаційних питаннях та в питаннях переведення студента з одного факультету на інший. Диплом отриманий в приватному ВНЗ рівноправний стосовно диплому отриманого в державному університеті.

Найкращі ВНЗ Польщі
5746

Отримати гідну освіту європейського зразка можна в будь-якому університеті Польщі, але не всі ВНЗ однаково популярні та престижні. Якщо студента цікавить навчання в топових вузах Польщі рекомендуємо звернути увагу на навчальні заклади представлені нижче.

Державні ВНЗ Польщі
5746

Навчання в державних ВНЗ Польщі – мрія іноземного студента з багатьох причин. По-перше, деякі державні університети мають бюджетні місця.

По-друге, – потужна освітня база. В державних вузах працюють найкращі викладачі, які приймають участь в наукових дослідження, пишуть наукові роботи та мають значний стаж викладання. И, по-третє, державні вузи надають іноземним студентам місця у власних гуртожитках, що вирішує питання проживання у Польщі.

Статті про навчання в Польщі
Перейти до розділу
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Варто знати
ТОП-25 прибуткових жіночих професій: де дівчата можуть заробляти більше за чоловіків?
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Варто знати
Як вибрати свій ідеальний університет на сайті «Куди вступати»
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Варто знати
Польща чекає на українських студентів: знижки та бонуси для абітурієнтів з України від найбільшого комерційного університету Варшави
Назвали топ-5 IT-спеціальностей, на які буде максимальний попит у 2022 році
Варто знати
Назвали топ-5 IT-спеціальностей, на які буде максимальний попит у 2022 році
Дякуємо, Польща: спеціальні пропозиції для українців при вступі в польські університети
Варшава
Дякуємо, Польща: спеціальні пропозиції для українців при вступі в польські університети
Польський уряд дозволив українцям навчатись безкоштовно: подробиці
Варшава
Польський уряд дозволив українцям навчатись безкоштовно: подробиці
Наукові ступені

Більшість освітніх програм у ВНЗ Польщі розраховані на отримання наукових ступенів бакалавра та магістра. Також, Польща надає можливість іноземним студентам отримати другу вищу освіту, або підвищити свою кваліфікацію (MBA). Ступінь доктора можуть отримати студенти, які вже мають диплом магістра.

Ступінь бакалавраперший щабель вищої освіти, який триває 3 – 3.5 роки.

Ступінь магістрадруга сходинка на шляху до вищої освіти. Триває 2 роки.

Доктор наук (аспірант)найвищий науковий ступінь, який можна отримати за 2 -5 років.

MBAмагістр ділового адміністрування. Прикладна освіта без присвоєння наукових ступенів. Навчання проходить заочно і триває 2-3 місяці.

Навчання у містах Польщі

Польща – популярна країна для навчання студентів. Вона щорічно приймає до себе тисячі іноземних студентів, які приїжджають отримати якісну європейську освіту. В багатьох вузах навіть є обов’язковий відсоток місць для приїжджих студентів. Обрати вищий навчальний заклад можна в будь-якому місті Польщі, адже географічно вони знаходяться на всій території країни. Найбільш популярні міста це Варшава, Краків, Люблін, Вроцлав та Познань.

Академмістечка Польщі

Скільки коштує гуртожиток в Польщі? Це питання актуальне для всіх майбутніх студентів, які розраховують жити в гуртожитку, а також для їхніх батьків, яким часто доводиться платити за проживання своїх дітей.

Як приватні, так і державні університети в Польщі мають гуртожитки з різним оснащенням та обладнанням, а, отже, і з різною ціновою політикою. Ми дізналися актуальні ціни гуртожитків в Польщі, в 2020/2021 навчальному році, і готові поділитися цією інформацією з Вами. У цій статті ми зібрали свіжу інформацію про популярні гуртожитки Варшави, Познані, Кракова та Любліна.

Процес навчання в Польщі

Навчання в Польщі мало чим відрізняється від отримання вищої освіти на батьківщині. Польща має Болонську систему освіти, з розподіленням на бакалаврат, магістратуру та аспірантуру.  Навчання має очну та заочну форми, стандартний п’ятиденний графік, зі стартом учбового процесу у жовтні. Оцінювання успіхів студентів ведеться за п’ятибальною системою,  добре відомою нашим громадянам. Студент має декілька базових предметів, які передбаченні обраною спеціальністю, та додатково може обрати собі індивідуальні заняття, які будуть йому цікаві. Скільки коштує навчання в Польщі, які є особливості вступу, що міф,  а що реальність в аспектах сучасного вступу до Польщі  – отримати відповіді на ці та інші питання ви можете за посиланнями нижче.

X