Logo

KudaPostupat.ua: Освіта за кордоном чи в Україні

Куди поступати – питання, яке починає мучити і батьків, і майбутніх студентів вже зі шкільної лави, адже успішний старт кар’єри в першу чергу залежить від якості освіти. Потрібні сьогодні знання, практичні вміння, отримані в навчальному закладі, обов’язково знайдуть своє застосування в професійній діяльності, і саме правильна освіта – ключ до того, щоб в майбутньому стати справжнім фахівцем у своїй сфері.

Але де здобути таку освіту? Куди поступати, щоб не втратити дорогоцінний час даремно? Відповісти на ці питання зможе освітній портал KudaPostupat.ua, на сторінках якого ви знайдете найдетальнішу інформацію про можливості навчання в Україні або за кордоном.

Навчання в Україні

Українська система освіти влаштована таким чином, що професійна основа частково закладається в загальноосвітніх закладах, поступити куди планує практично кожен другий учень. Крім того, потрібні практичні знання набуваються під час профорієнтації, відвідування факультативів, курсів, навчання у репетиторів. Їх контакти і напрями підготовки так само, як і список вузів, представлені в каталогах KudaPostupat.ua.

До основних переваг отримання освіти на території України відноситься те, що не виникає потреби змінювати місце проживання, звикати до нової культури і мови. Це можливість отримати освіту в звичному середовищі, не розлучаючись з рідними і друзями, не пристосовуючись до особливостей чужого менталітету.

Проте останнім часом все більш затребуваною по ряду причин стає освіта за кордоном, а тому більшість батьків пильно видивляється рекомендації на тему куди поступати за кордоном і що це дасть в майбутньому їх дитині.

Чому варто пройти навчання за кордоном?

Сучасний світ розвивається, міжнародні кордони стають все більш розмитими. Відповідно, щоб отримати максимум можливостей самореалізації, необхідно думати про освіту в більш широких масштабах, а не тільки в рамках кордонів рідної країни. Саме з цієї причини освітній портал KudaPostupat.ua пропонує вашій увазі максимально розширений каталог зарубіжних вузів різних напрямків підготовки.

Приймаючи рішення куди поступати, варто врахувати такі їх переваги:

  • дипломи визнають у різних країнах, що розширює географію працевлаштування;
  • особливість закордонної освітньої системи – спрямованість на отримання практичних знань, що сприяє набуттю безцінного досвіду;
  • ретельно підготовлена ​​матеріальна база для навчання;
  • постійний контроль якості навчання спеціальними організаціями;
  • можливість паралельно отримати кілька дипломів в одному закладі за один навчальний термін;
  • кожен студент має право вибору способу навчання, при цьому після закінчення вузу отримує відповідну спеціалізацію.

Для іноземних студентів освіта за кордоном – це прекрасна можливість вдосконалити володіння мовою країни, в якій проходить навчання. І це також важливий фактор при прийнятті рішення куди поступати, так як постійне спілкування з носіями мови, необхідність щодня слухати і розмовляти іноземною значно підвищують розмовний рівень. А це в майбутньому стане в нагоді для спілкування з закордонними колегами, навіть якщо після закінчення вузу влаштуватися на роботу на батьківщині.

Варто сказати, що отримати освіту в іноземному університеті сьогодні може кожен, у кого є таке бажання. В каталогах освітнього порталу KudaPostupat.ua ви зможете знайти інформацію про всі можливості вступу, які надають країни Європи і далекого зарубіжжя.

Вища освіта за кордоном: через університет – в країну

Багато держав зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти, які здобули освіту в їх навчальних закладах і показали високі результати, залишалися в них після закінчення вузу. Що робить вибір куди поступати після школи неймовірно відповідальним для тих, хто прагне виїхати за кордон.

Проте, якщо немає бажання працювати за кордоном або ж немає такої можливості, додому ви повернетеся вже затребуваним фахівцем високого рівня, з дипломом міжнародного зразка і безцінними практичними знаннями.

Так що, якщо ви дійсно хочете дізнатися куди найкраще поступати вам чи вашій дитині, стежте за оновленнями каталогів і блогу освітнього Порталу KudaPostupat.ua і отримуйте для себе щодня незліченну кількість корисної інформації про освіту.

comments powered by HyperComments
02/06/2018

Оновлений рейтинг Польських кращих навчальних закладів – ТОП 2018

У сусідній Польщі до рейтингу університетів відносяться дуже серйозно. Тому кожного року, перед початком вступної кампанії на офіційному сайті info.studyinpoland.pl публікується оновлений рейтинг кращих навчальних закладів. Стати студентом одного із
22/03/2018

Спеціальності з негативною оцінкою від урядового комітету

Система вищої освіти у Польщі формувалася століттями. Перші університети, школи та коледжі на території цієї країни з’явилися ще у 14 столітті. Польща може похизуватися одним із найстаріших університетів на території Європи – Ягелонським університето
11/03/2018

Не дослідницькі: які спеціальності у ВНЗ Польщі втратили право на проведення наукових робіт

Вступ Польщі у 2004 році до Європейського Союзу мав дуже багато як позитивних зрушень, так і негативних наслідків. Зміни торкнулися практично всіх рівнів життя поляків, в тому числі і вищої освіти. Спочатку модифікації стосувалися лише окремих сторін
14/06/2018

Міфи та прикрита реальність навчання 2018-2019 р. у Польщі

Після довгоочікуваного відчуття «Ура! Я буду навчатися в Польщі!» приходить нове, не таке піднесене, а більш критичне і наближене до реальності почуття. Нове питання «Як це все має бути?» Пускати все на самотік аж ніяк неможна. Тому що безвідповідаль
05/06/2018

Опольський політехнічний університет

 Опольський політехнічний університет – це провідний вищий технічний навчальний заклад, в якому успішно поєднані сучасні методи навчання та багаторічні традиції європейської системи освіти. На сьогоднішній день Політехнічний університет в Ополю є  од
22/03/2018

Приватні університети Польщі готуються до ліквідації

Навчання у ВНЗ Польщі – це прекрасна можливість для українських студентів отримати якісну освіту європейського зразка. На сьогоднішній день в університетах, школах та коледжах РП навчаються тисячі українців і причиною такій ситуації є ряд вагомих при

Підписатися на розсилку новин

Instagram

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.