Навчання та вища освіта в Німеччині- навчальні заклади Німеччині освіта за кордоном

Столиця: Берлін
Валюта: євро
Часовий пояс: UTC -1

Основна мова навчання: німецька (безкоштовні і платні програми)
Друга мова навчання: англійська (тільки платні програми)
Структура системи освіти: повна середня освіта (12-13 років), вища (3-5 років).
Найбільш популярні міста серед вступників: Берлін, Кельн, Франкфурт-на-Майні, Мюнхен

 

Вузи Німеччини пропонують іноземним студентам отримати так звану класичну вищу освіту, яка особливо затребувана в технічних напрямках. Так, наприклад, отримавші в німецькому вузі диплом будівельники, архітектори, інженери і електрики завжди знайдуть собі робоче місце в будь-якій Європейській країні або Штатах. А ті, хто під час навчання вирішить підробляти на одному з місцевих підприємств, до всього отримають можливість легально залишитися в цій країні в якості їх штатних співробітників.

Навчання в Німеччині сьогодні користується величезною популярністю частково завдяки тому, що багато німецьких вузів працюють за Болонською системою перезарахування кредитів, що дозволяє, почавши навчання на батьківщині, продовжити його в Німеччині. А частково – відмінному рівню випускників, сучасним методам навчання і прекрасному викладацькому складу. І до всього цього, цілком реально вступити до вузу на безкоштовне навчання і без вступних іспитів. Так що досить складно встояти перед спокусою отримати вищу освіту в Німеччині.

Правда є одне “але”, безкоштовно навчатися можна лише німецькою, англомовні програми навчання платні. Але ціна питання в даному випадку цілком виправдана, тому що отриманий в Німеччині диплом дійсно здатний відкрити дорогу до хорошого кар’єрного майбутнього.

Варто сказати, що Німеччина славиться не тільки якістю вищої освіти, але й середньої та початкової. Саме в Німеччині першими були введені дитячі садки, а система навчання з першого по останній рік чітко вивірена, структурована, продумана і обгрунтована.

На замітку іноземним вступників: так як повну загальну середню освіту німецькі громадяни отримують лише після закінчення 12-13 років, частіше за все виникає потреба нагнати відсутню програму в вузі тієї країни, де проживає майбутній студент, або на так званому Studienkolleg – підготовчому курсі університету в Німеччині.

Вища освіта в Німеччині теж має свої особливості. Так німецькі вузи здійснюють підготовку фахівців у два етапи. На першому, який триває 2 роки, викладаються базові дисципліни за обраним напрямом. Диплом по закінченні цього блоку не видається, хоча перевірка знань проводиться. Наступний же етап спрямований на більш детальний розгляд тем, поглиблення в спеціалізацію, написання дипломної роботи і за підсумком здачу держ. іспитів.

І звичайно ж, варто сказати, що Німеччина вабить до себе не тільки перспективами, але і своєю ментальністю, культурою і прекрасною архітектурою. Варто лише зануритися в її атмосферу, просочену історією, і навряд чи вам захочеться їхати з цієї країни. Так що, якщо ви все ще в роздумах куди поступати, то вища освіта в Німеччині варта того, щоб придивитися до можливості її здобуття більш пильно.

comments powered by HyperComments

Instagram

Logo

© 2017 «KudaPostupat»

При повному і частковому використанні матеріалів з сайту гіперпосилання на ресурс обов'язкове.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Фотографії, розміщені на сайті, не є прямими ілюстраціями до тексту.