facebook
Головна /

курси

Залишилось

В процесі підготовки даної пропозиції ми досконало вивчили можливості Вашої АГЕНЦІЇ.

І прийшли до висновку що сфера вашої діяльності тісно переплітається з тематикою нашого порталу. Ми інформуємо про навчання в  5746 ВНЗ – 36 країн Європи та  Канади. На сьогодні на портал є входження з 128 країн світу.

Тому, ми пропонуємо Вам через наш портал розширити Ваші географічні можливості.

На порталі функціонують:

  1. kudapostupat.ua – спрямований на ринок освіти України;
  2. kudapostupat.com– на території СНД: Казахстан, Узбекистан, Грузія, Арменія, Таджикистан, Білорусія, Росія;
  3. hindustaneducation.com – Індія, Непал, Бангладеш, Малайзія, Тайланд, Китай, Катар, Тайланд, Нігерія, Малазія, США, Філіппіни, В’єтнам, Туреччина, Пакистан, Австрія, Албанія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Хорватія, Словенія, Румунія.

Наш портал як правило розміщується в першій п’ятірці в пошуковій системі Google по таким запитам: Куди  поступати, навчання в Польщі,  навчання в Німеччині, навчання в Австрії, навчання за кордоном, навчанняв Болгаріі, навчання в Франції, навчання в Португалії, навчання в Іспанії, навчання в Італії, навчання в Румунії,  навчання в Латвії,  навчання в Нідерландах, навчання в Чехії, навчання в Бельгії, навчання в Угорщині, навчання в Хорватії, навчання в Швеції, навчання в Литві, навчання в Греції, навчання в Болгарії.

Крім того велика кількість абітурієнтів в тому числі студентів іноземців,  що вже навчаються в Україні  (це громадяни Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Арменія, Грузія, Індія, Непал, Бангладеш, Малайзія, Тайланд, Китай, Нігерія) намагаються поступити до Українських і іноземних ВНЗ. У 90 – відсотків користувачі порталу знайшовши необхідний ВНЗ, шукають шляхи як поступити, але не знають до кого звернутись за допомогою в т.ч. за вивченням мови.

Тому, розміщення Вас відразу на 3 сайтах в розділі «Курси» збільшує в тричі Ваші можливості  у процесі зацікавлення і українських і іноземних абітурієнтів. Фільтр таким чином побудований, що знайшовши курси що цікавлять, користувач по місту, по напрямках, відкриває для себе повну інформацію про Вас.

Інформація для розміщення в «Акційний період» приймається на 3 мовах згідно гугл форми що додається лише до 19.04.2019 р.

І коштує лише 600 грн. за 6 місячне  (100 грн. місяць) розміщення на одній інфо-сторінці з відомостями про ваші курси.

А для всіх хто розміститься в даному каталозі на 3 мовах, є унікальна можливість розмістити на одному сайті в розділі «Курси» рекламний банер строком на 6 міс (скрін розміщення додається) по ціні 500 грн. за 1 міс.

При оплаті пакету, розміщення у каталозі на 3 мовах, ви дістаєте можливість розмістити докладну інформативну статтю (унікальність 95 %до 5 тис знаків з фото)  про Вас і Ваші курси в розділі Курси.

Що потрібно зробити, щоб ви були в нашому каталозі:

  1. Вибрати відповідний пакет
  2. Заповнити гугл форму з докладною інформацією про курси іноземних мови.
  3. Надіслати при необхідності нам на електронну пошту реквізити замовника (платника) Замовити відповідний рахунок на оплату.
  4. Для швидшого розміщення здійснити оплату через ПриватБанк і повідомити нас про це по телефону або по електронній пошті.


Не втратьте свій шанс бути на перших позиціях в каталозі курсів Міжнародного Інформаційного порталу KudaPostupat

Форми для пакету “БЕЗКОШТОВНО”:
Українська мова – https://goo.gl/forms/ZRIB6ANZPQT33Do33
Російська мова – https://goo.gl/forms/ULreUSsUa61zF9XG3
Англійська мова – https://goo.gl/forms/BYvUis9cUJinTa2d2

Форми для пакету “ПРЕМІУМ”:
Українська мова – https://goo.gl/forms/TWOsMplby481BwFV2
Російська мова – https://goo.gl/forms/AZ5iBfCzY6FQDx2o2
Англійська мова – https://goo.gl/forms/sWnPtQeruULzlq7J2

comments powered by HyperComments